נעצר נער נוסף בפרשת האונס הקבוצתי בבת ה-12

המשטרה עצרה נער בן 13 בחשד שביצע עבירות מין בנערה מאזור המרכז. עד כה נעצרו 4 נערים בחשד למעורבות בפרשה החמורה, וכמוהם גם החשוד הנוסף קושר עצמו לפרשה אך טוען: "הכל בוצע בהסכמה". הצפי: החשוד ישוחרר למעצר בית בשל גילו הצעיר

חקירת פרשת האונס הקבוצתי בבת ה-12 מאזור המרכז מתרחבת, ואיתה מספר הנערים החשודים: לאחר מעצרם של ארבעת הנערים אתמול, משטרת מחוז תל אביב עצרה היום נער נוסף בן 13, בחשד שגם הוא כמו חבריו ביצע עבירות מין בילדה. במהלך השעות הקרובות יובא הנער החשוד להארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשל"צ.

כמו החשודים האחרים, גם הנער בן ה-13 שנעצר היום קושר עצמו למעשים המיוחסים לו, אך טוען שהכל בוצע בהסכמה. במשטרה צופים שנערים נוספים ייעצרו בפרשה עם התפתחות החקירה.  

3 מהחשודים שוחררו למעצר בית

בתום דיון שנערך אתמול בבית משפט השלום בראשון לציון, הוחלט לשחרר שלושה מתוך ארבעת הנערים בני ה-13-17 שנעצרו אתמול למעצר בית. היום כאמור, הגיע חשוד נוסף בפרשה לבית המעצר. הנער בן ה-13 יובא גם הוא בהמשך היום לבית משפט השלום בראשון לציון לצורך דיון בהארכת מעצרו, אך הצפי כי הוא ישתחרר בשל גילו הצעיר.

מהחקירה הרגישה שמתנהלת במשטרה ונחשפה אתמול עלה החשד כי ילדה בת 12 נאנסה פעמים רבות על-ידי בני גילה. מעט מאוד פרטים מפורסמים על הפרשה, מלבד העובדה כי חלק מהחשודים טוענים שיחסי המין עם המתלוננת היו בהסכמתה.

החשד: ביצעו אונס קבוצתי בנערה

בית משפט השלום בראשון לציון האריך אתמול את מעצרו של החשוד בן ה-17 ביומיים. על שלושת הקטינים בני ה-13 ששוחררו למעצר בית עד ה-16 במאי, נאסר ליצור קשר אחד עם השני ועם גורמים נוספים אשר עשויים להיות קשורים בפרשה.

הנערים נעצרו בעקבות תלונה שהגישה הילדה, תושבת מרכז הארץ, לאחר שסיפרה על כך לגורמי הרווחה. המשטרה עורכת מצוד אחר חשודים נוספים בפרשה ומצפה לעוד עצורים. על פי החשד, הנערים ביצעו בנערה אונס במספר הזדמנויות ונבדק גם חשד כי בוצע בה אונס קבוצתי. החקירה ממשיכה להתנהל במשטרת מרחב אילון, באזור חולון ובת-ים.

אחותה של הנאנסת מדברת לראשונה

חשד: אונס קבוצתי ממושך בבת 12 בת"א

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק