המשטרה במצוד אחר נערים נוספים בחשד למעורבות באונס קבוצתי

בעוד מתנהל משפטם של 14 נערים שנאשמים באונס הקשה של הנערה מצפון תל אביב, 4 נערים בני 13-17 נעצרו בחשד שאנסו במשך תקופה נערה בת 12 מספר רב של פעמים. החקירה החלה לאחר שהילדה דיווחה על כך לגורמי הרווחה. החשודים יובאו היום להארכת מעצר

חשד לפרשת אונס קבוצתי ממושך בתל אביב: במשטרת מחוז תל אביב מתנהלת חקירה רגישה סביב החשד כי ילדה בת 12 נאנסה פעמים רבות על-ידי בני גילה. מעט מאוד פרטים מפורסמים על הפרשה, מלבד העובדה כי חלק מהחשודים טוענים שיחסי המין עם המתלוננת היו בהסכמתה.

עד כה נעצרו ארבעה קטינים בני 13-17. בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום את מעצרו של בן ה-17 ביומיים. שלושת הקטינים בני ה-13 שוחררו למעצר בית עד ה-16 במאי ונאסר עליהם ליצור קשר אחד עם השני ועם גורמים נוספים אשר עשויים להיות קשורים בפרשה.

הנערים נעצרו בעקבות תלונה שהגישה הילדה, תושבת מרכז הארץ, לאחר שסיפרה על כך לגורמי הרווחה. המשטרה עורכת מצוד אחר חשודים נוספים בפרשה ומצפה לעוד עצורים.

על פי החשד, הנערים ביצעו בנערה אונס במספר הזדמנויות ונבדק גם חשד כי בוצע בה אונס קבוצתי. החקירה ממשיכה להתנהל במשטרת מרחב אילון, באזור חולון ובת-ים.

חקירת האונס הקשה בת"א בעיצומה

בשבוע שעבר תאר, בשיחה בלעדית עם חדשות 2, אחד הנאשמים את חלקו בפרשת האונס הקבוצתי האחרת בתל אביב שנחקרת בחודשיים האחרונים. "הייתי איתה כמה פעמים". הוא מספר. "כל פעם שאלתי אותה אם היא מסכימה, היא ענתה לי בחיובי. בחיים לא הייתה שום התנגדות, שום דבר. לא משהו שראיתי. כל הדברים קרו פעם, בעבר. הכול נעשה כשהייתי בן 13 וחצי. ועד לפני שנה לא הייתי ילד גדול, לא היה לי הרבה ניסיון מהחיים. לא ידעתי כל כך".

אם תרצו זו תמצית הסיפור. אין כאן שום הפנמה, כל הבנה על שאירע. גם היום הוא לא שואל את עצמו שאלות קשות. גם עכשיו הוא לא מבין את חומרת המקרה.

הוא בן 16 וחצי, קשריו המיניים עם המתלוננת התחילו כשהיה לדבריו בן 13 וחצי. הוא מואשם בשישה אישומים של אונס ומעשי סדום. את המעשים ביצע עם חבריו במועדון, בדינה ציבורית ובמקלט. פעם הם היו שלושה, במקרים אחרים חמישה ושישה.

המשפט הזה מתנהל בדלתיים סגורות, העדויות והחקירות לא יפורסמו לעולם. את מידת הפליליות של המעשים יקבע יום אחד בית המשפט. עכשיו יושבים על ספסל הנאשמים 14 נערים. הם כמו ההורים שלהם, באמת ובתמים לא מבינים מה פסול בהתנהגות שלהם. כאילו שלפני 22 שנה לא התרחש אונס דומה בקיבוץ שומרת שהבהיר שאי אפשר להפוך אישה לבובת מין, נטולת רצון ולהעבירה מיד ליד.

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

אתמול: ביהמ"ש העליון הורה לשחרר 3 מהנאשמים באונס קבוצתי

בביה"ס שבו לומדים החשודים באונס סירבו לסדנא על חינוך מיני

אחיו של אחד החשודים: היא פרובוקטיבית 

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין

הנערה כתבה לחשוד המרכזי: אני אוהבת אותך

גורם במשטרה: העדויות מחרידות ומזעזעות