המניע לרצח בנתניה: סחיטה ואיומים

סחיטה ואיומים מצד הקורבן בעקבות סכסוך מתמשך בינו לבין הנרצח - זהו המניע, ככל הנראה, לרצח ירון איילין בן ה-24 הלילה בנתניה. על פי החשד, ביקש החשוד ברצח מהקורבן להתלוות אליו בזמן שהוא מטיל את מימיו, אז אחז אבן בידו והטיח אותה בראשו. מחר בבוקר הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בנתניה

תושב נתניה בן 21 נעצר היום בחשד לרצח ירון איילין בן ה-24 הלילה בעיר. מחקירה ראשונית עולה כי המניע לרצח הוא סחיטה והתעללות מצד הקורבן. החשוד הודה במעשיו ושחזר את הרצח מול חוקריו. מחר בבוקר הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בנתניה.

ניצב משנה עמיחי אשד, מפקד משטרת נתניה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי החשוד ברצח והנרצח שהו יחד בלילה במרכז המסחרי בעיר. החשוד ביקש מהקורבן להתלוות אליו לאזור החניה בזמן שהוא מטיל את מימיו - אז ביצע את הרצח תוך כדי שהוא מרוצץ את ראשו באבן.

הגופה נמצאה ליד פח האשפה

הלילה נמצאה גופתו של איילין ללא רוח חיים סמוך לפח אשפה בנתניה, כשעל גופו סימני אלימות קשים. עוברי אורח הבחינו לפנות בוקר בגופה על הקרקע סמוך לפח אשפה במגרש חנייה של מרכז מסחרי ברחוב ש"י עגנון בעיר והזעיקו את המשטרה. צוות של מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו במקום.

קרובי משפחתו של הנרצח הגיעו לזירת הרצח, ולאחר שזיהו את איילין פרצו בבכי ובזעקות שבר. איילין מוכר למשטרה מעבירות קודמות. "קיבלנו דיווח על אדם שמוטל בחנייה של בניין ברחוב", סיפר לחדשות 2 אדי ורשבסקי, פרמדיק מד"א-שרון. "ניידת מד"א מצאה שם צעיר עם סימני אלימות קשים ללא רוח חיים, וקבעו את מותו במקום".