נתניה: גופת צעיר בן 20 נמצאה ליד פח אשפה

כוחות משטרה גדולים הוזעקו הלילה לרחוב ש"י עגנון בנתניה, שם נמצאה גופתו של צעיר כבן 20 סמוך לפח אשפה ועליה סימני אלימות קשים. קרובי משפחתו של הנרצח זיהו את גופתו ופרצו בזעקות שבר. מוקדם יותר הלילה פונה מחוף סירונית בעיר אדם כבן 60 במצב קשה לבית החולים לאחר שהותקף באלימות קשה. המשטרה פתחה בחקירה

ושוב, אלימות קשה מסתיימת ברצח: גופת צעיר כבן 20 נמצאה הלילה ללא רוח חיים סמוך לפח אשפה בנתניה, כשעל גופו סימני אלימות קשים.

עוברי אורח הבחינו לפנות בוקר בגופה על הקרקע סמוך לפח אשפה במגרש חנייה של מרכז מסחרי ברחוב ש"י עגנון בעיר, והזעיקו את המשטרה. צוות של מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו של הצעיר במקום.

קרובי משפחתו של הנרצח הגיעו לזירת הרצח, ולאחר שזיהו את הנרצח פרצו בבכי ובזעקות שבר. הנרצח מוכר למשטרה מעבירות קודמות, כך שאחד מכיווני החקירה הנבדקים כעת הוא קשריו של הנרצח לגורמים פליליים.

"קיבלנו דיווח על אדם שמוטל בחנייה של בניין ברחוב", סיפר לחדשות 2 אדי ורשבסקי, פרמדיק מד"א-שרון. "ניידת מד"א מצאה שם צעיר עם סימני אלימות קשים ללא רוח חיים, וקבעו את מותו במקום".

מוקדם יותר הלילה פונה אדם אחר, בשנות ה-60 לחייו, במצב קשה מאד מחוף סירונית בנתניה לבית החולים "לניאדו". צוות מד"א פינה את האיש כשהוא מונשם ומורדם לאחר שככל הנראה הותקף באלימות קשה עד שאיבד את הכרתו.

בסוף השבוע: רצח בנהריה

המשטרה עצרה בליל שישי אישה בת 37, בחשד שדקרה למוות את אדוארד קולוטשיב , בן גילה בנהריה. מחקירה ראשונית עולה כי השניים שהו ביחד בדירתה של החשודה, ובעקבות ויכוח שהתפתח בניהם לקחה האישה סכין ועל פי החשד דקרה אותו. החשודה הודתה במעשה בחקירתה.

בשעה 00:30 התקבלה קריאה בתחנת מד"א אשר על אדם שנמצא דקור בדירה ברחוב גלבוע בעיר. הפרמדיק שהוזעק למקום, אדריאן אוקומפו סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "לאחר שהגענו ביצענו בפצוע ניסיונות החייאה, אך הם כשלו ונאלצנו לקבוע את מותו".

לאחר שהגיעו כוחות משטרה למקום, הם מצאו בזירה את החשודה עם גבר נוסף, שהוא זה שככל הנראה הזעיק את כוחות ההצלה למקום. מחקירת המשטרה עולה כי האישה והנרצח הכירו היכרות מוקדמת, וכי הבחור הנוסף אינו מעורב במקרה, לכן הוא נחקר ושוחרר.