חשד: הכה את חברו עד אובדן הכרה, צילם - ושלח למשפחת הפצוע

תושב הרצליה בן 40 נעצר בחשד כי התקוטט עם חברו לעבודה במסגריה, שעה ששניהם היו בגילופין. לאחר שגרם לאובדן הכרתו, הפשיט אותו, צילם אותו - ושלח לבני משפחת הפצוע. הודות לאיכון מכשיר הסלולר שלו הוא נמצא היום על ידי המשטרה בדירת המסתור שלו

המשטרה: הצלחנו לפתור את התעלומה. ארכיון (חדשות 2)

פרשה אלימה ומסתורית במרכז פוענחה על ידי המשטרה: תושב הרצליה בן 40 נעצר היום בחשד כי תקף וגרם לפציעתו הקשה של חברו לעבודה במסגריה - כשהשניים היו בגילופין. תחילה נמצא חברו המוכה חבול, עירום ומחוסר הכרה במתחם המסגריה, אך בתום פעילות משטרתית מוצלחת נמצא החשוד במעשה.

תחילתה של הפרשה אמש, כאשר תושב כפר סבא (38) נמצא פצוע קשה ומחוסר הכרה במושב נווה ימין. הוא נמצא על ידי צוות מד"א שהוזעק למסגריה בה הוא עבד, בעקבות תלונה שהגישה בני משפחתו. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו במספר כלי עבודה בהם נעשה שימוש במסגריה, ואשר באמצעותם ככל הנראה הוכה נמרצות הפצוע הקשה, שפונה באותה עת לקבלת טיפול בבית החולים.

"חקירה ראשונית העלתה כי מדובר בקטטה שהתפתחה בין שני שיכורים - בסופה נגרר אחד המעורבים כשהוא מחוסר הכרה מחוץ למסגריה, הוכה נמרצות והופשט על ידי חברו", אמר פקד רפי וקנין, ראש משרד חקירות כפר סבא, לחדשות 2 באינטרנט. במשטרה ניסו להבין מי עלול היה לעשות זאת, אך עד מהרה התברר המפתח לפתרון התעלומה.

המפתח: איכון הטלפון הנייד

מסתבר שהחשוד במעשה צילם את חברו, פצוע ומחוסר הכרה באמצעות הטלפון הנייד שלו - ושלח את התמונה למכשירי הטלפון של בני משפחתו. אלו, שפתחו בבהלה את המכשירים ונחרדו לראות את תמונת יקירם, מיהרו להזמין את המשטרה למסגריה - שם הוא נמצא. באמצעות איכון של מכשיר הסלולר ממנו נשלחו התמונות, הצליחו השוטרים להגיע היום לדירת המסתור של החשוד במעשה, תושב הרצליה בן 40.

היום הובא החשוד להארכת מעצרו בבית משפט השלום בכפר סבא. המשטרה תבקש להאריך את מעצרו בשעה ימים. מצבו של הפצוע ממשיך להיות קשה, והוא עודנו מאושפז בבית החולים.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים עדכונים חמים מחדשות 2 לפייסבוק שלכם? לחצו כאן