חשד: אישה דקרה למוות גבר בדירתה בנהריה

צוותי מד"א הוזעקו הלילה לדירה בנהריה בה נמצא גבר דקור . לאחר ניסיונות החייאה נקבע מותו. במקום נמצאה בעלת הדירה, שהכירה את הנרצח והיא נעצרה בחשד למעשה. מאוחר יותר היא הודתה ושיחזרה את הרצח

רצח הלילה בנהריה. ארכיון (חדשות 2)

גל האלימות נמשך: המשטרה עצרה הלילה אישה בת 37, בחשד שדקרה למוות את אדוארד קולוטשיב , בן גילה בנהריה. מחקירה ראשונית עולה כי השניים שהו ביחד בדירתה של החשודה, ובעקבות ויכוח שהתפתח בניהם לקחה האישה סכין ועל פי החשד דקרה אותו. החשודה הודתה במעשה בחקירתה.

בשעה 00:30 התקבלה קריאה בתחנת מד"א אשר על אדם שנמצא דקור בדירה ברחוב גלבוע בעיר. הפרמדיק שהוזעק למקום, אדריאן אוקומפו סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "לאחר שהגענו ביצענו בפצוע ניסיונות החייאה, אך הם כשלו ונאלצנו לקבוע את מותו".

לאחר שהגיעו כוחות משטרה למקום, הם מצאו בזירה את החשודה עם גבר נוסף, שהוא זה שככל הנראה הזעיק את כוחות ההצלה למקום. מחקירת המשטרה עולה כי האישה והנרצח הכירו היכרות מוקדמת, וכי הבחור הנוסף אינו מעורב במקרה, לכן הוא נחקר ושוחרר.

החשודה שיחזרה הבוקר את הרצח בפני שוטרי ימ"ר גליל, וסיפרה כי דקרה את הגבר בחזה וכך גרמה למותו. טרם ברור אם מדובר בפעולה שנבעה מהגנה עצמית.