בת 53 הותקפה - חתנה לשעבר נעצר

אלמוני הגיע לביתה של תושבת כרמיאל בת 54 וגרם לה לחבלות קשות. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום פינה את האישה במצב קשה באמצעות מסוק לביה"ח רמב"ם. זמן קצר לאחר מכן נעצר חתנה לשעבר - אסיר משוחרר - בחשד למעורבות באירוע

נפתחה חקירה נגד החתן לשעבר, ארכיון (חדשות 2)

חשד לתקיפה על רקע סכסוך משפחתי בכרמיאל: תושבת העיר בת 53 הותקפה בשעות הבוקר בביתה שבכרמיאל. זמן קצר לאחר מכן נעצר חתנה לשעבר של האישה בחשד למעורבות בתקיפה.

צוות מגן דוד אדום שהגיע לביתה מצא אותה שרועה על הרצפה כשהיא סובלת מחבלות קשות בראשה. בתום טיפול ראשוני שקיבלה במקום, הוחלט לפנות אותה באמצעות מסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה.

חקירה ראשונית של האירוע הובילה את השוטרים לעצור את בעלה לשעבר של בת המותקפת, בחשד שהוא עומד מאחורי תכנון התקיפה. החשוד, אסיר ברישיון בשנות ה-20 לחייו ששוחרר לא מזמן מהכלא, נלקח לתחנת המשטרה לחקירה.

אתמול: חשד לסחיטה באיומי סכין בצפון

תלמיד בן 14 בלבד מצפון הארץ, נעצר אמש על ידי המשטרה לאחר שעל פי החשד דקר בסכין וסחט במשך חודש תלמיד נוסף, בן גילו. הצעיר הובא בבוקר לדיון בהארכת מעצר בבית משפט השלום בנצרת.

משטרת עפולה פתחה בחקירת המקרה לאחר שהנער שהותקף הגיע אמש והגיש תלונה. מחקירה ראשונית עולה כי החשוד סחט מחברו לכיתה כסף במשך חודש ונהג לאיים עליו בסכין בחצר בית ספרם. החשוד נהג לקחת כמה עשרות שקלים מחברו במספר מקרים.

אך מתברר כי החשוד במעשה לא הסתפק רק באיומים. המתלונן סיפר למשטרה, כי באחת הפעמים בהם איים עליו החשוד בסכין, הוא אף דקר אותו בברך ופצע אותו. נכון לעכשיו אין מידע על חשודים אחרים המעורבים בפרשה.