תלונה: איומים ברצח על עמיר בניון

אחותו של הזמר עמיר בניון הגישה הערב תלונה למשטרה בגין איום ברצח כלפי הזמר ומשפחתו. בימים האחרונים התקבלו מספר שיחות טלפון בשעות הלילה, חלקן ממספרים מזוהים, בהן אמרו המתקשרים "נשרוף אתכם". בניון בתגובה: "מי שמאיים על המשפחה שלי, אני אלך איתו עד הסוף"

מי רוצה לפגוע בזמר עמיר בניון? הערב הוגשה למשטרת באר שבע תלונה בגין איום ברצח כלפי הזמר עמיר בניון ובני משפחתו. בימים האחרונים הגיעו מספר שיחות טלפון ממספרים שונים לבית משפחת בניון בהם נשמעו איומים כמו "נשרוף אתכם".

אחותו של הזמר היא שהגישה הערב את התלונה בשמו. אחד ממקורביו של הזמר סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בשלב זה אין כל הערכה לגבי זהות המתקשר, אך ישנם כמה מספרי טלפון שמהם הגיעו השיחות וחקירת המשטרה תנסה ככל הנראה לאתר את בעליהם.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אמר עמיר בניון בתגובה: "אם מישהו חושב שהוא יכול להפחיד אז הוא נפל על הכתובת הלא נכונה. אני אוהב שלום ורודף שלום ועכשיו האמת יוצאת לאור". עוד הוא הוסיף: "מי שמאיים על המשפחה שלי, אני אלך איתו עד הסוף במלוא מובן המילה".

מקורב לבניון סיפר מוקדם יותר כי האיומים האחרונים מלחיצים אך אינם מערערים את ביטחונו. "אני מקווה שהמשטרה תנקוט באמצעי בטיחות כדי להגן על עמיר", הוא מספר. "הוא אדם מאוד חזק ובנאדם שמוצא לנכון להוציא את תחושותיו דרך האומנות שלו אז הוא עומד מאחורי המוזיקה שלו".

על פי המקורבים לבניון, קיים סיכוי רב שסדרת האיומים קשורה לשיר האחרון והשנוי במחלוקת שהוציא הזמר. "חלק מהאיומים הטלפונים היו כמו 'עשית טעות' ו'אתה בצד הלא נכון', אז יש סיכוי גדול שזה קשור ליצירה האחרונה שלו שלא מצאה חן בעיני מספר אנשים", הוסיף המקורב.