פדופיל בן 70 חשוד שתקף נערה בת 14 שניסתה להתאבד

המשטרה חשפה מחדל חמור שהובילה לכאורה לביצוע מעשים מגונים בנערה בת 14 שעמדה להתאבד. תושב הרצליה כבן 70 יובא הבוקר להארכת מעצרו בחשד שתקף מינית נערה שעליה היה אמור להשגיח לאחר שניסתה לשים קץ לחייה. האיש, שהורשע בעבר ברצח אשתו ובשורה של מעשים מגונים, נשכר על ידי ביה"ח למרות עברו הפלילי העשיר

רצח, אנס, ביצע מעשים מגונים בתוך המשפחה, וכעת גם חשוד בביצוע מעשי סדום בבת 14: המשטרה עצרה גבר בן 70 מהרצליה בחשד שביצע מעשים מגונים בנערה שעליה אמור היה להשגיח אחרי שניסתה להתאבד. האיש שנשכר על ידי בית החולים "מאיר" בכפר סבא כדי להשגיח על הנערה, ריצה בעבר יותר מעשרים שנות מאסר בגין שורה של עבירות חמורות.

הנערה אושפזה בתחילת השבוע בבית החולים בשל ניסיון אובדני. עקב החשש שתפגע בעצמה שנית שכר בית החולים מחברת כח אדם, עמה הוא עובד בקשרי מכרז, אדם כבן 70 אשר ישמש כמשגיח סיעודי בשעות הלילה בתוך מחלקת הילדים.

בחברה המעסיקה התעלמו מעברו הפלילי

במהלך הלילה נכנסו הרופאים לחדרה של הנערה וגילו את החשוד בשעת מעשה, אז הזעיקו את כוחות משטרת כפר סבא שעצרו את החשוד. מצפייה בתיק הפלילי של האיש קשה להבין כיצד התקבל אותו חשוד לעבודה עם ילדים לאחר סדרת העבירות שבהן הורשע בעבר.

"מדובר באדם הנושא בעברו מאסר עולם בגין רצח אישתו, שקיבל חנינה מהנשיא אחרי 24 שנות מאסר וכן ריצה מספר רב של מאסרים בגין אינוס קטינות, מעשים מגונים בקטינות, בעילות אסורות, ומעשים מגונים בתוך המשפחה", סיפרו במשטרה.

"בתשאול ראשוני החשוד הודה שהעניק לנערה עיסוי אך שלל מעשים מיניים. עם זאת ציין בפני השוטרים כי נשק לה במצח על מנת לעודד את רוחה ולשמח אותה", סיפר עו"ד פקד רפי וקנין בשיחה עם ערוץ החדשות. "מדובר בחקירה מורכבת בה נבדק חשד למעשים נוספים של האיש, שעבד עם קטינים נוספים, וכן הנסיבות בהן עסק אותו אסיר לשעבר בידי חברת כוח האדם שהעסיקה אותו".

בית משפט השלום בכפר סבא קיבל את בקשת המשטרה והאריך את מעצרו בחמישה ימים. מלבד החשדות נגדו, המשטרה תבדוק כיצד חברת כוח האדם שהעסיקה אותו, התעלמה מעברו הפלילי העשיר.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק