המשטרה מנסה לגייס את מאיר רבין כעד מדינה

מעצרו של מאיר רבין, החשוד במעורבות בפרשת הולילנד הוארך היום ב-6 ימים נוספים. על פי החשד היה מעורב ה"מאכער" בלא פחות מ-18 מקרי שוחד שונים. על פי דיווחים אחרונים עולה כי המשטרה מנסה לגייס את האדם המוגדר כחוט המקשר בפרשה כעד מדינה

התפתחויות בפרשת הולילנד: המשטרה מאשרת כי ניסתה לגייס את מאיר רבין, החשוד במעורבות בכל פרשיות השחיתות שנחשפו לאחרונה, כעד מדינה.

היום הוארך בשישה ימים נוספים מעצרו של רבין, החשוד במעורבות בלא פחות מ-18 פרשיות שוחד שונות במהלך עשר שנים. על פי הערכות, אותם 18 מקרים נכללים בתוך ארבע פרשיות שונות - בניית פרוייקט "הולילנד", צוק מנרה, חברת הזרע ופרשת תעשיות ים-המלח.

במסגרת אותן פרשיות חמורות חשוד רבין בהעברת שוחד, תשלום שוחד ותיווך לשוחד של 18 אנשים. יש שיגידו כי רבין הוא למעשה החוט המקשר בין כל אותן פרשיות והעדות לכך היא מעצרו הממושך מאוד שהגיע ל-23 יום.

על פי דיווחים עולה כי רבין, אשר לטענת עורך דינו מסומן כעד מדינה פוטנציאלי, אינו משתף פעולה במהלך חקירותיו וממעיט לדבר עם חוקריו. המשטרה אינה הכחישה את הדיווחים על הניסיון לגייסו ואף ניתן להבחין כי מגיעים מטעמה שוטרים הידועים בעברם כמגייסי עדי מדינה.

שחיתות בהולילנד - הסיקור המלא:

הפרשה מסתעפת: דני דנקנר נעצר

לופוליאנסקי שוחרר למעצר בית - והתקבל בתשואות

אולמרט: "עושים לי רצח אופי"

פרשת הולילנד: אורי לופוליאנסקי נעצר

יאח"ה הציעו ללופוליאנסקי להפוך עד מדינה תמורת סגירת התיק נגדו