צפו: הגנב פורץ לבית עם לאפה ופחית ביד

תושב בית שאן בשנות ה-40 לחייו פרץ באמצע היום לתוך וילה יוקרתית בעיר וצולם במצלמות האבטחה של הבית. עד כאן מדובר בסיפור שגרתי לחלוטין. אלא שהגנב הזה לקח איתו ל"עבודה" את ארוחת הצהריים שלו - לאפה, פחית שתיה ועיתון - והמשיך לאכול תוך כדי הפריצה. בעקבות התמונות הוא נעצר ומשפטו מתנהל בימים אלה. כך זה נראה

יש גנבים שפועלים מתוך מצוקת רעב, ויש כאלה שדווקא מצאו פיתרון לעניין הזה. תמונות ממצלמת אבטחה בווילה יוקרתית בית שאן מציגות גנב שנכנס לבית באמצע היום, ובידיו – לאפה ופחית שתיה.

האירוע התרחש בסוף חודש דצמבר בבית שאן. החשוד, תושב העיר בשנות ה-40 לחייו, מגיע לאחת הווילות ביישוב, בודק את השטח ומתכונן לפריצה, כשכל העת נמצאים בידיו לאפה, פחית שתיה ועיתון. הטעות היחידה שלו: הוא לא לקח בחשבון את מצלמות האבטחה בבית ומסתובב ללא חשש בפנים גלויות.

בתמונות שלפניכם ניתן לראות כיצד הוא נכנס לבית דרך חלון שהושאר פתוח בחצר האחורית ליד בריכת השחיה ובידיו הלאפה והפחית, ואז נכנס לבית, סורק ו"מנקה" אותו. השלל: כמה תכשיטים לא יקרים במיוחד ומכנסי ג'ינס שמצא בסלון. בהמשך ניתן לראות את הפורץ יוצא החוצה דרך אותו חלון, וגם אז הוא לא שוכח את ארוחת הצהריים שלו.

בעקבות התמונות הללו נעצר הפורץ והודה במיוחס לו. סנ"צ אבי דניאלי, מפקד משטרת בית שאן, סיפר בשיחה עם חדשות 2 כי מעצרו של ה"גנב הרעב" הוארך עד תום ההליכים, ומשפטו מתנהל בימים אלה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק