ה-GPS נגנב - וניווט את עצמו חזרה לבעליו

שוטרים שערכו סיור שגרתי בכפר סבא איתרו שני גנבי רכוש כשברשותם תכשיטים וגם מכשיר ניווט. השניים הובאו להארכת מעצר, אך שוחררו לאחר שאיש לא הגיש תלונה. השוטרים העקשנים החליטו לא לוותר ואיתרו את כתובת בעליו של המכשיר בעזרת ה-G.P.S. הבוקר הם נעצרו בשנית והפעם נראה שייקח להם זמן רב יותר עד שישובו שוב לביתם

ה-GPS הוביל אל בעליו. אילוסטרציה (חדשות 2)

מי שהמציא את מכשיר הניווט הלוויני כנראה לא תיאר לעצמו שאחד השימושים שלו יהיה לעזור בהשבת גניבות, אבל זה מה שקרה ברעננה הודות לתושייה של חוקר משטרתי ומכשיר G.P.S גנוב שנמצא בידי הגנבים.

במהלך בדיקה שגרתית שערכו שוטרי תחנת כפר סבא ברחוב קרן היסוד ברעננה בסוף השבוע האחרון, תפסו השוטרים שני חשודים בני 19 ו-17 מנתניה, כשברשותם שלל רב שכלל תכשיטים, נגני שמע ומכשיר G.P.S.

החשודים שוחררו - אך החקירה לא הסתיימה

השניים נעצרו והכחישו כל קשר לגניבה. כיוון שאיש לא הגיש תלונה על רכוש שנגנב, שופט בית משפט השלום בכפר סבא אף החליט לשחרר את השניים לביתם. אך הסיפור לא תם מבחינת חוקרי המשטרה שהחליטו לנסות כיוון חקירה נוסף.

"הסתכלתי בהיסטוריה של מכשיר הניווטים וגיליתי שהכתובת האחרונה קרובה למקום שבו השניים נעצרו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רב סמל מתקדם אלברט יפתח, השוטר שחקר את האירוע. "הגענו לכתובת, ולאחר תשאול של דיירי הבניין הגענו לבעליו של מכשיר ה- G.P.S, שסיפר שמכשיר הניווט נגנב ממכוניתו אחרי שנפרצה בשבוע שעבר".

לאחר שהשכן זיהה חלק מהציוד שנמצא ברשות הגנבים, הוא החליט להגיש תלונה. השנים נעצרו בפעם השנייה, והבוקר הם הובאו לדיון בבית משפט השלום בכפר סבא לצורך הארכת מעצרם.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק