השיטה: פורצים עם הרכב לתוך החנות - שוב ושוב

חנות בגדים יוקרתית אחת בעיר טמרה היא קורבן ל-5 מעשי שוד בתוך שנתיים. בכל פעם הפורצים פועלים באותה שיטה: פשוט נכנסים עם המכונית לתוך החנות. צפו בתמונות שנקלטו במצלמות האבטחה

בני משפחת דיאב מטמרה כבר אובדי עצות. בתוך שנתיים פרצו אלמונים לחנות הבגדים היוקרתית שבבעלותם כבר חמש פעמים ורוקנו שוב ושוב סחורה בשווי שנאמד בכ-300 אלף שקלים. בכל פעם העבריינים פועלים באותה שיטה: פשוט נכנסים עם המכונית לתוך החנות.

04:00, יום חמישי האחרון. רכב מגיע לפתח החנות ודוהר פנימה דרך חלון הראווה. מהמכונית יוצאים שלושה רעולי פנים וחוטפים מכל הבא ליד. כל הדגמים: גזרה נמוכה, גבוהה - להם הכל מתאים. במהרה הם יוצאים וחוזרים עד שהחנות מתרוקנת. "תוך שתיים שלוש דקות הם גמרו", מספר בעל החנות עורסאן דיאב. "עד שהגענו הם היו כבר מחוץ לעיר".

במשטרה מעריכים כי שלושת הפורצים, בעלי טעם אופנתי משובח, פשוט "התלבשו" על החנות של משפחת דיאב. הם פשוט חזרו לעסק שוב ושוב כשגילו כמה קל לפרוץ פנימה, להעמיס ולברוח.

גם בפעם נוספת, שתועדה על ידי מצלמות האבטחה במקום, לא ויתרו הגנבים על ההרגל הקבוע. הם הופיעו עם רכב גנוב, פתחו את תא מטען והדלתות ופשוט נסעו אחורה. תוך דקות ספורות הם נעלמו שוב עם הסחורה.

דיאב מצדו כבר מכיר אף הוא את השיטה. מלבד הנזק הכספי הגדול הוא נאלץ להזמין זגג ולצרף את התמונות לדיסקים הקודמים - שכבר נמצאים במשטרה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק