ערבי נעצר וטען: "רוצה להתגייר"

לעבריינים ישנן דרכים רבות לנסות להתחמק ממעצר, במיוחד לאחר שנתפסו על חם. ערבי ישראלי תושב כפר קאסם, ניסה לגייס לעזרתו את אלוהים, וטען בפני השוטרים כאשר הוא חובש כיפה אותה מצא לדבריו בדרכו לניסיון הפריצה: "אני שוקל להתגייר". השוטרים לא השתכנעו, ויבקשו בפני בית המשפט להאריך את מעצרו

הפורץ טעם כי יתגייר (חדשות 2)

סליחות - ביום כיפור: אזרח התקשר הלילה למשטרת פתח תקווה ודיווח כי ברחוב גולומב בעיר ישנו אדם שנמצא בסמוך לרכב אותו הוא מנסה לפרוץ. שוטרי הסיור של המשטרה בעיר מיהרו למקום וגילו אדם כבן 40 כאשר בידו כלי פריצה.

כאשר נעצר הגבר על ידי השוטרים בחשד לפריצה, טען בפניהם החשוד, ערבי ישראלי כבן 40 מכפר קאסם, כי לא הייתה לו כוונה לפרוץ לרכב, אלא להמתין בסמוך אליו עד אשר יגיע בעל הרכב. החשוד סיפר לשוטרים כי הוא התכוון לבקש בעל הרכב שיסיע אותו לביתו או שייתן לו אוכל מכיוון שהוא רעב.

החשוד המשיך לטעון בפני השוטרים כי הוא חף מפשע ואף ניסה להתחמק ממעצר בדרך מיוחדת, בטח לערבי ישראלי. השוטרים הבחינו כי את ראשו מעטרת כיפה, וכששאלו אותו לפשר חבישת הכיפה, הוא אמר כי הוא מצא אותה בדרכו למקום.

החשוד המשיך לטעון בפני השוטרים כי הוא "שוקל להתגייר", אך השוטרים לא התרשמו מהסבריו ויביאו אותו בהמשך היום לבית משפט השלום בפ"ת שם יבקשו להאריך את מעצרו.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק