הולילנד: האם גם ליברמן והרב עובדיה ייחקרו?

למרות שקשה להאמין, ייתכן שצפויות לנו הפתעות נוספות בפרשת הולילנד. בראיון לערוץ החדשות סיפר עורך דינו של מאיר רבין, גיורא זילברשטיין, כי מרשו נשאר בחקירת המשטרה על חשד להעברת כסף רב לשר החוץ ליברמן, רוחמה אברהם ואפילו לרב עובדיה יוסף. צפו בדברים שאמר

מספר הדמויות הבכירות ששמם נקשר עם פרשת הולילנד מוסיף לעלות: במהלך דיון שנערך בבית המשפט בנושא הארכת מעצרו של מאיר רבין, טען עו"ד דינו גיורא זילברשטיין כי מרשו נשאל בחדר החקירות על העברת כספים לגורמים נוספים בהם ליברמן והרב עובדיה יוסף.

לאחר שבית המשפט סירב לקבל את ערעורו של רבין בנוגע להארכת מעצרו, עו"ד זילברשטיין סיפר לערוץ החדשות כי חוקרי המשטרה העלו את החשד שרבין העביר סכום של כמיליון שקלים לדמויות מפתח נוספות. בין השמות שהוזכרו עלו שר החוץ אביגדור ליברמן, ח"כ רוחמה אברהם, שר הבריאות לשעבר דני נווה ואפילו הרב עובדיה יוסף.

בעקבות דבריו מסרה המשטרה כי אין בכוונתם להתייחס לתוכן הדברים שאמר זילברשטיין מלבד העובדה שהאנשים שהוזכרו פורסמו על דעתו ואחריותו בלבד. התבטאותו של עורך הדין עוררה סערה גם מצד האישים שהוזכרו שמיהרו להגיב להאשמות.

"מדובר בדברי הבל, בלע ולשון הרע, אינני מתכוונת לעבור עליהם לסדר היום", אמרה רוחמה אברהם בתגובה. "מעולם לא הכרתי ופגשתי את האיש המדובר בכוונתי להורות לעורך דיני לבחון את כל הקשקוש הזה ולהגיש קובלנה פלילית בגין הוצאת דיבה כנגד כל מי שיטען טענה מופרכת והזויה שכזאת".

יועץ התקשורת של שר החוץ ליברמן מסר כי, "מדובר בשטויות, דברים שאינם ראויים להתייחסות". ואילו נווה אמר בתגובה, "לא היו דברים מעולם".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק