מעלה ב-300,000 שקל באמצעות תווי קנייה

בפשיטה שערכה המשטרה על ביתה של עובדת ברשת הריבוע הכחול נמצאו אלפי תווי קנייה אותם, על פי החשד, היא גנבה. ככל הנראה נהגה החשודה, אחראית על סליקת תווי הקנייה, לגנוב את התווים ולעשות בהם שימוש חוזר. בחיפוש בביתה נמצא בנוסף גם חשיש. היא, בן זוגה וחמישה חשודים נוספים נעצרו ע"י המשטרה

העובדת חשודה בגניבת תווים בשווי של 300,000 ש"ח (חדשות 2)

הונאה בסופרמרקט: עובדת של רשת הריבוע הכחול חשודה כי במהלך השנים האחרונות גנבה אלפי תווי קנייה מהרשת וביצעה באמצעותם רכישות של תכשיטים יוקרתיים, מוצרי צריכה ועוד. בפרשה נעצר גם בעלה, בחשד למעורבותו בגניבה.

על פי החשד, נהגה העובדת לנצל את תפקיד ברשת, אחראית על סליקת תווי הקנייה, ולקחה לרשותה תווים באמצעותם שילמו לקוחות הרשת וערכה בהם שימוש חוזר. ככל הנראה מדובר בגניבות שבוצעו לאורך שנים בשווי של מאות אלפי שקלים.

במשטרה חושדים כי החשודה סיפקה תווי קנייה גם לבן זוגה, לקרובי משפחתה ולמכרים נוספים. לפנות בוקר, כשהפכה החקירה הסמויה גלויה, עיכבו חוקרי תחנת המשטרה בצפון תל אביב שבעה חשודים במעורבות בעבירות, ביניהם גם האישה ובן זוגה. בחיפוש בביתה של החשודה המרכזית נתפסו אלפי תווי קנייה בשווי של כ-300 אלף שקלים. בנוסף, נמצא בדירה גם סם החשוד כחשיש.

בתום החקירה שוחררו חמישה מבין שבעת החשודים למעצר בית בתנאים מגבילים. החשודה המרכזית ובן זוגה נותרו במעצר ובימים הקרובים הם יובאו לבית המשפט לצורך הארכת מעצרם.