נער התפרע בפיצריה - והוכה באגרופים

כמה כוח צריך להפעיל כדי לשמור על העסק שלך מפני מתפרעים? בעל פיצריה מהקריות שניסה להרחיק צעיר משתולל, היכה אותו באגרופים, הפיל אותו לרצפה - והמשיך להכות בו ללא רחם. הנער התאושש והחל להשליך על בעל המקום מגשי פיצה, מפיות ובקבוקים. נגד הנער הוגש כתב אישום. צפו בקרב האלים

עובדי הפיצריה בקריות כבר התכוונו לסגור את המסעדה. אבל נער אחד סירב לעזוב את המקום. הוא החל להשתולל, איים על בעל המקום וזה לא נשאר חייב - כפי שניתן לראות בסרטון, הוא מכה את הנער בשני אגרופים. הנער מתמוטט על הרצפה ובעל המקום ממשיך לחבוט בו ללא רחמים.

"ברגע שבן אדם נמצא שרוע על הרצפה ולא יכול לזוז מהמקום - צריך להזמין משטרה ובזה נגמר הסיפור", אומר עו"ד תומר נווה, פרקליטו של הנער המשתולל. אבל זה לא סוף הסיפור - הנער מצליח להתאושש במהירות ומנסה לפגוע בוויטרינה. גם הקולה שהזמין מוצאת את דרכה בחזרה פנימה, העובדים ובעל המקום מנסים לעצור אותו ללא הצלחה.

בהמשך הנער פועל במקום כאילו מדובר במטווח - הוא זורק לעבר בעל המקום מגשים, פחיות, מפיות ומקנח בכיסא ואז נמלט מהמקום. השוטרים שהגיעו זיהו אותו בעזרת מצלמות האבטחה.

בחקירתו הנער מודה אבל עכשיו יש לו דרישה, להעמיד לדין את בעל הפיצריה בגין תגובה חסרת פרופורציה. "איך ייתכן שאדם שתקף לא נחקר באזהרה, ויתרה מזאת - אפילו לא נעצר?", שואל עורך דינו של הנער. נגד הצעיר המשתולל יוגש בקרוב כתב אישום. במשטרה יצטרכו להחליט האם בעל הפיצריה תקף, או שמא הגן על עצמו.