מזהים את השודד הסדרתי מגוש דן?

המשטרה מחפשת אחר שודד סדרתי שאחראי לשורה של מעשי שוד בסניפי בנק הדואר באזור המרכז. מצלמות אבטחה תיעדו את האלמוני החמקמק באחד ממקרי השוד, כשהוא מציג פתק לכספרית ומורה לה באמצעותו להעביר לידיו את הכסף המזומן שבקופה. מזהים? פנו מיד למשטרה

צוות חקירה מיוחד של משטרת מרחב דן מחפש אחר שודד סדרתי שפועל ללא פחד ברחבי גוש דן. מצלמות אבטחה תיעדו את השודד החמקמק שהצליח לשדוד עשרות אלפי שקלים משורה של סניפי בנק הדואר ברמת גן ובתל אביב, אולם למרות התיעוד - המשטרה מתקשה לעלות על עקבותיו.

על פי המידע שבידי המשטרה, השודד האלמוני ביצע לפחות שלושה מקרי שוד רק בשבועיים האחרונים. בתאריך 13.04.2010, סמוך לשעה 13:00 בצהריים אירע שוד בסניף בנק הדואר ברחוב רש"י ברמת גן. על פי החשד, האיש איים על עובדת הסניף באקדח ודרש ממנה להעביר לידיו את כל הכסף המזומן שברשותה. לאחר מספר שניות הוא נמלט מהמקום כשבידו אלפי שקלים.

כשבוע לאחר מכן, ביום רביעי האחרון הוא ביצע על פי החשד שני מקרי שוד נוספים באותו יום. הראשון התבצע בסניף בנק הדואר ברחוב עוזיאל 114 ברמת גן סמוך לשעה 9:00 בבוקר באמצעות פתק שהעביר לכספרית. מספר שעות לאחר מכן הגיע החשוד לסניף בנק הדואר ברחוב השוק 38 בתל אביב, וגם הפעם הצליח להימלט כשברשותו אלפי שקלים במזומן.

למרבה המזל, מצלמות האבטחה תיעדו את השודד באחת הפעמים. בסרטו נראה גבר בשנות ה-50 לחייו, כשהוא חובש כובע מצחייה לבן ומשקפי שמש. צפייה בסרטון מראה שהשודד אפילו מתעכב בסיום השוד ומחליף מספר מילים עם הכספרית.

בניסיון לאתרו, משטרת תל אביב מבקשת מכל מי שהבחין באיש, או שמזהה אותו מצפייה בסרטון ליצור קשר עם מרחב דן בטלפון 036104514, 036104583 או באמצעות פנייה למוקד 100.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק