שולה זקן: "לא אהיה עדת מדינה נגד אולמרט"

כבר כמה שנים היא שותקת – גם בחדרי החקירות, וגם מול המצלמות. הערב, בקולה, שולה זקן מתראיינת, על הכול. בראיון מלוס אנג'לס, משם תשוב בקרוב לחקירה בפרשת הולילנד, היא מתעקשת שלא תהפוך לעדת מדינה נגד חברה אולמרט, ומדברת גם על המחיר האישי הכבד וטוענת שאין לה ממה לברוח

"זה מדהים שמייחסים לי משקל כזה כבד, כשלדעתי אני לא מגיעה אפילו למשקל נוצה". כך אמרה הערב שולה זקן בראיון לחדשות 2 מחופשתה בארצות הברית בהתייחסה להאשמות כלפיה בפרשת הולילנד.

את היעדרותה הממושכת מהארץ היא מסבירה: "אני הייתי בחוץ לארץ, נסעתי לחג עם בני המשפחה שלי, הייתי אמורה לחזור לפני המשך הדיונים בבית המשפט המחוזי. קיבלתי אישור לנסיעה מבית המשפט, שלושה ימים לפני החזרה בדיון בבית המשפט החליטו לדחות את הדיונים בחודש. הבנתי שיש לי זמן והחלטתי להישאר עוד קצת היות שאני אמורה לחזור לתקופה מאוד קשה. חשבתי שמן הנכון שאשאר עוד כמה ימים".

"אין לי ממה לברוח"

על ההאשמות בפרשת הולילנד הבטיחה זקן לענות על כל השאלות עליהן היא יודעת את התשובות לכשתגיע. "פתאום הפכו את זה להיא לא חוזרת, היא בורחת! אין לי ממה לברוח", אמרה.

כמעט בכל פרשות אולמרט היא מככבת לצדו. בעוד עו"ד מסר שיתף פעולה, זקן התנהגה קצת אחרת: "אני לא שיתפתי פעולה איפה שלא שיתפתי פעולה כי לא היה אמון במערכת שחקרה אותי. הבנתי מהשאלה הראשונה שמנסים להפיל פה ראש ממשלה.

זקו דוחה את הפרסומים שהיא תשמש עדת מדינה נגד הבוס והחבר הטוב: "אני לא צריכה להיות עדת מדינה על משהו שאיננו". זקן הוסיפה בראיון המיוחד, כי "תמיד צריך לזכור שמאחורי כל בן אדם עומדים עוד אנשים. ולרוב זה משפחה וילדים ואת הנזקים האלה אף אחד לא יחזיר".

שחיתות בהולילנד - הסיקור המלא:

הפרשה מסתעפת: דני דנקנר נעצר

לופוליאנסקי שוחרר למעצר בית - והתקבל בתשואות

אולמרט: "עושים לי רצח אופי"

פרשת הולילנד: אורי לופוליאנסקי נעצר

יאח"ה הציעו ללופוליאנסקי להפוך עד מדינה תמורת סגירת התיק נגדו