לפני החתונה: צעיר נרצח בנס ציונה

שוב רצח מיותר, הפעם בנס ציונה: צוות מד"א-ירקון הוזעק הלילה לרחוב בעיר לאחר שהתקבל דיווח על גופת צעיר שמוטלת בפתח ביתו ללא רוח חיים. במהלך פינויו לבית החולים קבע הצוות את מותו. המשטרה פתחה בחקירה והחשד הראשוני הוא כי מדובר בקטטה על רקע עברייני. משפחתו: הוא עמד להתחתן בקרוב

ככל הנראה הצעיר נרצח במהלך קטטה (גטי)

קורבן נוסף לאלימות: צעיר בן 24 המוכר למשטרה נדקר הלילה למוות ברחוב קיבוץ גלויות בנס ציונה, ככל הנראה על רקע מעורבות בקטטה. משפחתו של הצעיר סיפרה כי הוא עמד להתחתן בקרוב ושהיה המפרנס היחיד של המשפחה.

גופתו של הצעיר נמצאה סמוך לשעה 04:00 כאשר פצעי דקירה על גופו. צוות מד"א שהובהל למקום ניסה לבצע בו פעולות החייאה ופינה אותו לקבלת טיפול בבית החולים, אך נאלץ לקבוע את מותו כבר במהלך הפינוי.

סמוך לאחר מציאת הגופה עיכבה משטרת ראשון לציון לחקירה שישה צעירים בחשד למעורבות בקטטה בה נדקר הצעיר. המניע לרצח עצמו אינו ברור נכון לעכשיו, אך מההערכה ראשונית שבוצעה במשטרה עולה כי הקטטה הייתה על רקע סכסוך בין עבריינים.

מהמשטרה נמסר כי הנרצח מוכר למשטרה עבירות סמים ורכוש ושהוא שוחרר מהכלא רק לפני שמונה חודשים, לאחר שסיים לרצות עונש על עבירת סמים. משפחתו של הצעיר טענה לאחר הרצח כי בוצעה לו "כיפה אדומה". הכוונה היא למצב בו אדם מגיע למקום מסוים, כאשר אדם אחר שנמצא עימו מודיע לאחר כדי שיבוא לחסלו.

ביום ג': בן רצח את אביו

רק ביום שלישי האחרון נרצח בגבעת שמואל גבר בן 50, שנדקר ונפצע באורח אנוש ברחוב העבודה בעיר. האירוע התרחש בשעה 8:00 לערך, אחרי ויכוח בין הנדקר לבין בנו על רקע לא ברור.

צוות מד"א-ירקון שהוזעק למקום טיפל באב ופינה אותו לבית החולים שיבא בתל השומר, תוך כדי שהוא מבצע בו מאמצי החייאה. עם זאת, ההחייאה לא צלחה והגבר מת מפצעיו. הדוקר, בן 25, הוא בנו של הנרצח. הוא לוקה בנפשו ומוכר למשטרה. הבן נפצע באורח קל ופונה גם הוא לבית החולים.