פצצת מרגמה נמצאה בפח אשפה ברמלה

בשעת בוקר מוקדמת, בזמן שעוברים ושבים הולכים ברחוב יוספטל ברמלה - אותרה פצצת מרגמה בפח אשפה בעיר. צוות חבלנים של המשטרה הגיע למקום והצליח לנטרל את הפצצה מבלי שגרמה לנזק או לנפגעים. המשטרה פתחה בחקירה

החשש העיקרי של המשטרה במלחמתה בפשיעה הוא שהיריבות בין אנשי העולם התחתון תסכן אזרחים תמימים, וזה כמעט מה שקרה היום ברמלה, לאחר שפצצת מרגמה נמצאה בפח אשפה בעיר. 

סמוך לשעה 10:40 אותרה הפצצה כשהיא מונחת בפח אשפה ברחוב יוספטל בעיר. כוחות משטרה של יחידית החבלנים הוזעקו למקום וכעבור מספר דקות היא נוטרלה מבלי לגרום לנזק או לנפגעים.

במשטרה מדגישים שלא מדובר בנפל, אלא בפצצה שהייתה מוכנה לשימוש. כעת מנסים לברר האם המטען המסוכן שייך לאחת ממשפחות הפשע בעיר, או שמא כוון נגדן. בתום הטיפול נשלחה הפצצה להשמדה.

רימון בבית המשפט

בתחילת החודש נמנעה תקרית חמורה לאחר שהמאבטחים בבית משפט השלום בירושלים מצאו רימון הלם על גופו של אחד המבקרים במקום. אנשי המשמר הזעיקו מיד את כוחות המשטרה שזרמו למקום יחד עם חבלנים, וניטרלו את הרימון.

החשוד, תושב ירושלים שהגיע לדיון בגין תביעה אזרחית שהגיש נגד קבלן, טען כי בנו הוא זה שמצא את רימון ההלם לפני כיומיים, ובעצם הוא שכח להוציא את הנשק מתיקו ולא התכוון להשתמש בו באולם בית המשפט. השוטרים לא התרשמו מגרסתו של החשוד, שנעצר והובא לחקירה במשטרה במטרה לבדוק אם אכן כוונותיו היו תמימות כפי שהסביר.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק