בן 25 רצח את אביו בדקירות סכין

גבר בן 50 נדקר ונפצע באורח אנוש ברחוב העבודה בגבעת שמואל. הדוקר הוא בנו הלוקה בנפשו. האירוע התרחש בשעה 8:00 לערך, אחרי ויכוח בין הנדקר לבנו על רקע לא ברור. צוות מד"א-ירקון שהוזעק למקום טיפל באב ופינה אותו לבית החולים שיבא בתל השומר. מאמצי ההחייאה לא צלחו והגבר מת מפצעיו

רצח בגבעת שמואל: גבר בן 50 נדקר ונפצע באורח אנוש ברחוב העבודה בגבעת שמואל. האירוע התרחש בשעה 8:00 לערך, אחרי ויכוח בין הנדקר לבנו על רקע לא ברור. צוות מד"א-ירקון שהוזעק למקום טיפל באב ופינה אותו לבית החולים שיבא בתל השומר. מאמצי ההחייאה לא צלחו והגבר מת מפצעיו.

הדוקר, בן 25, הוא בנו של הנרצח. הוא לוקה בנפשו ומוכר למשטרה. הבן נפצע באורח קל ופונה גם הוא לבית החולים. המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה, ובין היתר נחקרת גם בת זוגו של האב שהייתה נוכחת באירוע.

לפני כשנה המשטרה עצרה גבר בן 41 בחשד שדקר למוות את אביו בן ה-68, בדירת המשפחה ברחוב מח"ל בתל אביב. השוטרים שהגיעו למקום מצאו גופת גבר, מוטלת ללא רוח חיים הדירה כשלגופה סימני דקירה. הנרצח הוא זכר גלוחוי, כאמור אדם מבוגר בן 68. בנו של הנרצח הלוקה בנפשו אותר בדירה, הודה במעשה במקום.