דווקא היום: גנבו מתיקים בזמן טקס יום הזיכרון

חשד לניצול ציני של טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. שלושה נערים בני 13-14 מנתניה חשודים כי ניצלו את זמן הטקס שנערך בבית ספרם כדי להיכנס לכיתות הריקות ולגנוב מספר רב של מכשירים סלולריים וארנקים מחבריהם

הכיתה הייתה ריקה, הנערים גנבו מהתיקים (חדשות 2)

דווקא היום, בעת שמדינה שלמה ציינה את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה בחרו שלושה נערים מנתניה לנצל את העיתוי לביצוע פשע.

היום סמוך לשעה 9:00, שעה בה התקיים טקס לציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה באחת מחטיבות הביניים בנתניה, ברחו שלושה נערים מהטקס, וניצלו את העובדה כי המסדרונות היו ריקים מאדם כדי לפרוץ לכיתות ולגנוב מכשירי טלפון סלולרים מחבריהם לספסל הלימודים. בנוסף, גנבו השלושה גם מספר ארנקים ובתוכם כרטיסי אשראי.

שלושת הנערים שנעצרו ממשיכים לשנות את גרסאותיהם למקרה בפני השוטרים, ורק חלק מהם קושרים את עצמם לאירוע. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, הביע פקד אהרון רנד, קצין נוער במחלק נתניה, זעזוע רב מהעיתוי בו בחרו הנערים לבצע את מעשי הגניבה בהם הם חשודים. "העיתוי הוא מקומם", אמר פקד רנד, "אנחנו ממשיכים לחקור אותם ובודקים אפשרות שהפעולה תוכננה לפני זמן רב".