חשד: ביקשה סיגריה ונאנסה באכזריות

חיילת בת 19 מרחובות התלוננה כי נאנסה באכזריות על ידי צעיר מגדרה לאחר שביקשה ממנו סיגריה. החשוד טוען כי השניים קיימו יחסי מין בהסכמה ושהחיילת העלילה עליו כי סירב לתת לה 50 שקלים למונית

חשד: חיילת נאנסה באכזריות (חדשות 2)

צעיר בן 22 מגדרה נעצר בעקבות תלונה של חיילת בת 19 מרחובות שטענה כי אנס אותה לאחר שביקש ממנה סיגריה. החשוד מכחיש ואומר כי מדובר ביחסי מין בהסכמה.

החיילת סיפרה כי בשבת לפנות בוקר, לאחר שעזבה את ביתו של ידיד בגדרה, היא החלה לצעוד לאורך הכביש הראשי. לדבריה, היא פנתה לקבוצת צעירים וביקשה סיגריה. אחד מהם נענה לבקשתה, אך לטענתה סירב להסתפק בכך.

על פי עדותה של המתלוננת, החל הצעיר לצעוד איתה והציע לה לקיים יחסי מין. כאשר ענתה לו החיילת בשלילה ואמרה לו כי היא בתולה - התעצבן החשוד והגיב באלימות. לטענת הצעירה הוא חבט בה, סטר לה, ואז גרר אותה בשיער ומשך אותה לעבר השיחים - שם ביצע בה את זממו.

לאחר התקיפה עצרה המתלוננת מונית וסיפרה לנהג את אשר אירע. הנהג התקשר למשטרת רחובות ולאחר סריקות באזור אותר החשוד ונעצר. בחקירתו הכחיש את המיוחס לו וטען כי קיים יחסי מין עם החיילת בהסכמה. לדבריו, היא העלילה עליו כיוון שסירב לתת לה 50 שקלים על מנת שתוכל לקחת מונית ולחזור לביתה ברחובות. מחר תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרו.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק