אב תקף מינית את בתו בת ה-5 במשך שנתיים

הילדה התלוננה בפני אמה על כאבים באיבר המין. האם לקחה את בתה לבדיקה רפואית שם התגלתה רגישות באיבר מינה. האם התלוננה במשטרה, והאב נעצר והובא לחקירה בה הכחיש את המיוחס לו. מעצרו הוארך בשבעה ימים

עוד מקרה של אלימות מינית במשפחה נחשף היום: אב בן 35 חשוד כי במשך שנתיים ביצע מעשים מגונים בבתו מאז שהייתה בת 3, כיום היא בת 5.

הילדה, בת להורים גרושים שגרה לסירוגין בבתי הוריה התלוננה בפני אמה על כאבים באיבר המין. מפקד תחנת צפת רן אופיר סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי האם לקחה את בתה לבדיקה רפואית שם התגלתה רגישות באיבר מינה.

בעקבות הבדיקה התלוננה האם במשטרה, האב נעצר והכחיש את המיוחס לו. לאחר שנחקר בתחנת משטרת צפת, הוארך מעצרו הבוקר בשבעה ימים.

11 שנות מאסר לאב שביצע מעשים מגונים בבתו

פרשיית מין מזעזעת הגיעה בשבוע שעבר לסיומה לאחר שבית המשפט המחוזי בתל אביב גזר 11 שנות מאסר על גבר בן 35 מראש העין שהורשע בביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בבתו החורגת, כיום בת 24, מאז שזו הייתה בת 14. בנוסף חייב בית המשפט את הנאשם לשלם למתלוננת סכום של 100 אלף שקלים, לאחר שתסקיר קבע שהיא סובלת מפוסט-טראומה.

בנוסף לעבירות המין שביצע האב, ליצן לשעבר והיום בעליה של חברת הפקות, ביניהן אינוס, מעשים מגונים, מעשי סדום וניסיון אונס, התעלל האב בבתו החורגת גם באופן נפשי, התעללות שבסופו של דבר הביאה אותה לטיפול פסיכולוגי. "תביני, זה הכל מאהבה", אמר לה באחד המקרים, תוך שהוא מחכך את איבר מינו על איבר מינה.