צעירים מרחו צואה על נער - ותיעדו

משטרת רחובות הצליחה בתום חקירה מאומצת לאתר 4 בני נוער, שעל פי החשד התעללו בנער בן גילם, תיעדו זאת והעלו את הווידאו לאינטרנט. לאחר שנעצרו החשודים, תושבי ישוב בשפלה, הם הודו במעשה וטענו: מדובר רק במעשה קונדס

מקרה חמור של התעללות בין בני נוער נחשף בשפלה: ארבעה צעירים בגילאי 15 עד 17 נלקחו בשבוע האחרון לחקירה לאחר שעל פי החשד הפיצו סרטון באינטרנט בו הם מתעדים את עצמם מתעללים בנער אחר. בין היתר נראים הצעירים מורחים צואה על הנער.

פרשת ההתעללות נחשפה בתום חקירה סמויה שניהלו שוטרי מחלק הנוער בתחנת משטרת רחובות במשך זמן רב. ממידע שהתקבל בתחנה אותר הסרטון שצולם לפני כשנה, בו נראים הנערים מורחים צואה על צעיר בן גילם, יורקים עליו וחובטים בו.

הארבעה, תושבי אחד מיישובי השפלה אותרו על ידי השוטרים ונלקחו לחקירה בתחנה. במהלך חקירתם קשרו עצמם החשודים למעשה. אחד מהצעירים הודה בפני השוטרים כי הוא זה שצילם את מסכת ההתעללות המשפילה.

"הרבה זמן לא ראיתי מקרה כ"כ נוראי"

כאשר נשאלו הצעירים מה היו המניעים למעשיהם, לא הצליחו הארבעה למצוא תשובה ולהסביר את התנהגותם. לטענתם מדובר במעשה קונדס בלבד. לאחר החקירה שוחררו החשודים למעצר בית וכעת פועלת המשטרה כדי להגיש נגדם כתב אישום.

אסף מוסרי, קצין הנוער של משטרת רחובות סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר במקרה מחריד של התעללות. "הרבה זמן לא ראיתי מקרה כל כך נוראי של התעללות בין בני נוער", הוא מספר.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק