הטלפון של מפכ"ל המשטרה נמצא - אצל עובד זר

המשטרה עצרה עובד זר מנפאל שהחזיק במכשיר שנגנב מרכבו של המפכ"ל, שנפרץ אתמול. העובד הזר סיפר בחקירתו כי המכשיר נרכש בתחנה המרכזית בתל אביב. בעל החנות נעצר גם הוא והוא הועבר לחקירה במרחב דן

מכשיר הטלפון הסלולרי שנגנב אתמול מהמפכ"ל רנ"צ דודי כהן נמצא היום. המשטרה עצרה עובד זר מנפאל שהחזיק במכשיר שנגנב מהרכב. העובד הזר סיפר בחקירתו כי המכשיר נרכש בתחנה המרכזית בתל אביב. בעל החנות נעצר גם הוא והוא הועבר לחקירה במרחב דן.

רכבו של המפכ"ל נפרץ אתמול ליד ביתו בגבעתיים. המשטרה הגיעה לביתו של המפכ"ל בגבעתיים לאחר שקיבלה דיווח כי שמשת מכוניתו נופצה על ידי אלמונים שנמלטו מיד מהמקום. משטרת מחוז ת"א הפקידה את החקירה בידי משטרת גבעתיים.

מהמשטרה נמסר כי במהלך הפריצה לרכבו נגנב מכשיר הטלפון הנייח שהיה מוצב ברכב. עוד הדגישו גורמים במשטרה כי במכשיר הטלפון לא היו מספרי טלפון סלולרי שעבריינים יכולים לעשות בהם שימוש.כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום, והאוטו נלקח לבדיקה במעבדה לזיהוי פלילי ברמת גן.

מההערכה ראשונית של גורמי חקירה עולה כי האדם או קבוצת האנשים שפרצו לרכב, לא ידעו כי הם פורצים לרכבו של המפכ"ל מכיוון שהיה זה רכב בעל לוחית זיהוי אזרחית.

תופעה: אלימות נגד גורמי החוק

בתחילת השבוע נמנעה תקרית חמורה,לאחר שהמאבטחים בבית משפט השלום בירושלים מצאו רימון הלם על גופו של אחד המבקרים במקום.

אנשי המשמר הזעיקו מיד את כוחות המשטרה שזרמו למקום יחד עם חבלנים, וניטרלו את הרימון. החשוד, תושב ירושלים שהגיע לדיון בגין תביעה אזרחית שהגיש נגד קבלן, טען כי בנו הוא זה שמצא את רימון ההלם לפני כיומיים, ובעצם הוא שכח להוציא את הנשק מתיקו ולא התכוון להשתמש בו באולם בית המשפט.

לאחרונה תוגברה האבטחה בבתי המשפט עקב שורת מקרי אלימות נגד שופטים, בהם זריקת הנעל על שופטת בית המשפט העליון דורית ביניש, הצתת רכבו של שופט השלום משה גלעד והשחתת כלי רכבה של השופטת אנה שניידר. בערב החג התגלה כי בקריית-טבעון נופצה שמשת רכבה של השופטת אילונה לינדנשטראוס-אריאלי, בתו של מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס, המכהנת בבית הדין לתעבורה בנצרת.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק