צעירה נתפסה נוהגת עם ג'וינט

הנהגת הסבירה לשוטרים: "עישנתי עכשיו רק חצי ג'וינט שנשאר לי מאתמול בערב". השוטרים לקחו אותה לחקירה ברשות בוחני התנועה בירושלים ונלקחה ממנה דגימת דם בבית החולים הדסה עין כרם בעיר. רכבה הושבת לחודש וכן רישיון הנהיגה של הנהגת המעשנת ייפסל לחודש ימים

"עישנתי רק חצי סיגריה". אילוסטרציה (חדשות 2)

בפעילות משטרתית של אגף התנועה באזור ירושלים בשעות הצהריים, נתפסה נהגת בת 28 כשהיא מעשנת תוך כדי נהיגה ג'וינט - סיגריית מריחואנה. הנהגת, שנעצרה במקום, הציגה בפני השוטרים סיגריה נוספת שהייתה בחזקתה, ככל הנראה לשימוש מאוחר יותר.

להגנתה טענה הנהגת: "עישנתי עכשיו רק חצי ג'וינט שנשאר לי מאתמול בערב". השוטרים שלא השתכנעו מהסבריה של הנהגת, לקחו אותה לחקירה ברשות בוחני התנועה בירושלים ונלקחה ממנה דגימת דם בבית החולים הדסה עין כרם בעיר. רכבה הושבת לחודש וכן רישיון הנהיגה של הנהגת המעשנת ייפסל לחודש ימים. בהמשך תזומן הנהגת למשפט.

נתפס נוהג כשבדמו אלכוהול פי 5 מהמותר

צעיר תושב המרכז נתפס באזור רחובות כאשר הוא נוהג בהשפעת אלכוהול. מבדיקת ינשוף שנערכה לו על ידי השוטרים במקום נמצאה בדמו כמות אלכוהול הגבוהה עד פי חמישה מהמותר בחוק. לשוטרים שעצרו אותו הוא אמר: "אני אוהב לשתות בירות, והרבה. אין לי בעיה לנהוג כך". הם בתגובה, שללו את רישיונו במקום ורכבו הוחרם לחודש. בהמשך הוא צפוי לעמוד לדין בגין העבירה.

באירוע אחר, בפעילות משטרת התנועה הארצית בכביש 1, נתפס נהג אופנוע כשהוא נוהג במהירות של 209 קמ"ש בקטע בו מוגבלת הנסיעה ל-100 קמ"ש בלבד. תגובת ה"טייס" לשוטרים שעצרו אותו לא הייתה מקורית במיוחד: "זה לא יכול להיות". גם במקרה הזה שללו השוטרים את רישיונו והוא קיבל זימון לשיפוט מהיר.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק