חשד: בני 10 גנבו ממתקים ובירות

שלושה ילדים בגילאי 10-11 נתפסו ברחובות בעקבות תלונות של מספר בעלי עסק בעיר על פריצות שבוצעו בשלושת החודשים האחרונים. בחקירתם הם הודו בכך שיחד עם שני נערים נוספים פרצו ל-15 מקומות שונים וגנבו צעצועים, ממתקים, תוכים ובקבוקי בירה

לא משחק ילדים: חוקרי משטרת השפלה שטיפלו בתלונות תושבים על סדרת פריצות שאירעו בחודשים האחרונים לא ציפו לגלות שהחשודים במעשי הגניבה יתגלו כתלמידי בית ספר יסודי. הודות לדיווח מבעלים של גן ילדים בעיר נתפסו שלושה ילדים בני 10-11 בחשד שביצעו 15 פריצות.

בשל גילם הצעיר, הועברו הילדים עם תפיסתם לתשאול במחלק הנוער במשטרת ראשון לציון, שם הודו שפרצו בשלושת החודשים האחרונים למוסכים, גני ילדים ולחנויות באזור, וגרמו נזק רב. בתשאול ראשוני הם אף קשרו שני חשודים נוספים בפרשה, נערים בני 14-15 שסייעו להם בחלק מהפריצות.

למרות מעשי הפריצה הרבים, באף אחד מהם לא נגנב סכום כסף והחשודים הצעירים הסתפקו בסחורה שתהיה שימושית עבורם בשעות הפנאי כמו: צעצועים, תוכים וממתקים. באחת הפעמים נגנבו גם מספר בקבוקי בירה.

כל הילדים שוחררו לביתם לאחר גביית הודעותיהם על ידי צוות חוקרי הנוער, והשוטרים העבירו דיווח לפקידת הסעד שתחליט על המשך הטיפול בנושא. כמו כן הועברו פרטיהם לפרויקט יוזמה שבו ישתלבו בהמשך. 

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק