חשד: נחשף פדופיל סדרתי בפ"ת

מקרה נוסף של תקיפת ילדים נחשף היום בפתח תקווה. צעיר בן 23 נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים ומעשי סדום בילדות תושבות העיר. חקירת הפרשה החלה לאחר שילדה בת 10 שנמצאה ברחוב סיפרה כי החשוד התרועע איתה. בחקירתו חשף החשוד כי ביצע את זממו בילדות נוספות

מי יגן על הילדים? פרשה חמורה של מעשים מגונים ומעשי סדום במספר קטינות נחשפה הבוקר בפתח תקווה. צעיר בן 23 נעצר בחשד לתקיפת ילדות ברחבי העיר. המשטרה פתחה בחקירה כדי לאתר קורבנות נוספים.

האירוע נחשף לראשונה לאחר שילדה בת 10 נמצאה משוטטת לבדה באזור התחנה המרכזית בפתח תקווה. שוטרים שאיתרו את הילדה גילו כי במהלך היום טיילה עם חברה בת גילה בלוויית בחור בן 23. בנוסף סיפרה הילדה כי הגבר נוהג להתרועע עם ילדות אחרות ללא ידיעת הוריהן.

לאחר שהוחזרה הילדה להוריה שהיו בדרכם לתחנת המשטרה לדווח על היעדרותה, החלה המשטרה לבדוק את החשדות ולאשש את גרסתה. בתום חקירה מאומצת אותר החשוד במעשה כשהוא בביתו ועוכב לחקירה. לאחר מספר שעות סיפר החשוד כי ביצע מעשים מגונים ומעשי סדום בקטינות ברחבי העיר.

קצין הנוער של תחנת משטרת פתח תקווה פקד סול גרינברג, סיפר לערוץ החדשות כי חקירת המקרה היא בתחילת דרכה. לדבריו רוב החשדות עלו מעדותו של החשוד במעשה. הבוקר הובא הצעיר לדיון הארכת מעצר בבית המשפט השלום בעיר.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק