אשתו של ג'קי סרוב התלוננה כי איים על חייה

מעט יותר משנה לאחר שהורשע בקבלת שוחד מאסי אבוטבול, הגיע שוב ד"ר ג'קי סרוב, לשעבר מנהל חדר המיון בבית החולים איכילוב, לתחנת המשטרה. אשתו התלוננה כי איים על חייה במהלך חגיגת המימונה, ובנוסף ידידתו של סרוב שהגיעה איתו לאירוע חשודה כי תלשה עגיל מאוזנה של אשתו בנפרד לורן

חגיגת המימונה הסתיימה בתחנת המשטרה: ד"ר ג'קי סרוב עוכב הלילה לחקירה לאחר שאשתו לורן, שחיה בנפרד ממנו, הזעיקה את כוח המשטרה מכיוון שלטענתה סרוב איים על חייה. בנוסף טענה לורן כי אישה שהתלוותה לד"ר סרוב לאירוע, תקפה אותה ואף תלשה מאוזנה עגיל. המעורבים בקטטה נלקחו לתחנת משטרה ושם גבו מהם החוקרים עדויות.

ד"ר סרוב הורשע לפני יותר משנה בקבלת שוחד מראש ארגון הפשע אסי אבוטבול תמורת קידום הטיפול בו בבית החולים, ונשלח ל-15 חודשי מאסר בפועל. בערעורו טען סרוב כי אכן קיבל לידיו כסף בשלוש הזדמנויות שונות, אך לטענתו לקח את הכסף משום שפחד מאבוטבול. בית המשפט החליט לפני כשלושה חודשים להמתיק את עונשו ולשלוח אותו לשישה חודשי עבודות שירות בלבד.

לאחר המתקת העונש, אמר ד"ר סרוב כי: "אחרי שזה נגמר התחושה שלי הרבה יותר טובה, אחרי שנתיים של סיוט, לפחות לכלא אני לא אלך". סרוב הוסיף כי הוא אינו חושש מעבודות השירות, "עבודות שירות בבית החולים זה משהו שאני עושה 29 שנה. אין דבר שמשמח אותי יותר מלעשות מה שאני אוהב ומקווה שאני יודע".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק