צעיר חשוד שאיים על אביו: "ארצח ואקבור אותך"

תושב רחובות הזעיק בסופ"ש את השוטרים שיבואו להגן עליו מפני, לא אחר מאשר בנו, שאיים עליו: "אני ארצח אותך ואהיה בעל הבית". הבן המאיים נעצר והודה בחקירתו במיוחס לו. התברר כי זהו לא אירוע האלימות הראשון של הבן, שהצמיד בעבר סכין לגרונו של אחיו

איים על אביו - ונעצר (חדשות 2)

צעיר מרחובות נעצר בסוף השבוע בחשד שאיים לרצוח את אביו. לדברי האב הבן צעק עליו: "אני אקבור אותך וארצח אותך". הצעיר שברח תחילה מהבית חזר על עקבותיו, בינתיים הספיקו להגיע השוטרים - שחיכו לו עם אזיקים ועצרו אותו. בחקירתו הוא הודה במיוחס לו ויובא להארכת מעצר בהמשך היום.

בערב יום שישי האחרון הזעיק האב את השוטרים כשהוא מתלונן כי בנו מאיים עליו. לדברי האב, אמר לו בנו: "אני אקבור אותך וארצח אותך ואני אקח הכול ואהיה בעל הבית". בנוסף לכך, טען האב בפני השוטרים, כי איים בנו לרצוח גם את אחיותיו וש"ישים אותם בבור".

בשבוע שעבר: הצמיד סכין לגרון אחיו

עוד הוסיף האב כי בנו לקח מהבית שני תיקים ובתוכם מסמכים וכסף, תוך כדי שהוא נוטל אלכוהול וגפרורים ואומר: "אני הולך לשרוף אותם ואחר כך אשרוף אתכם".

לאחר שעל פי החשד איים הצעיר על אביו, הוא ברח מביתו על מנת שלא להיתפס. בינתיים, הזעיק האב את השוטרים שהגיעו, וכעבור מספר דקות כשחזר לבית הם חיכו ועצרו אותו בפתח הבית. בחקירה הוא הודה במיוחס לו ובהמשך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

במשטרה מעידים כי מדובר בצעיר בעל עבר אלים וכי זהו לא מקרה האלימות החמור הראשון בו היה מעורב. רק בשבוע שעבר הצמיד הצעיר סכין לגרונו של אחיו ואיים אף עליו. כמו כן, הוא נוהג לנהוג באלימות כלפי בני הבית. בני משפחתו סיפרו כי הוא שבר את מחשבו האישי בהתקף זעם וניסה לשבור מספר פריטי ריהוט בבית.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק