אלמונים השחיתו את מכוניתה של שופטת בימ"ש בנצרת ובתו של מבקר המדינה

שופטת ביהמ"ש בנצרת אילונה אריאלי-לינדנשטראוס הצטרפה למאגר השופטים שהותקפו. אלמונים ניפצו את שמשת מכוניתה של השופטת אריאלי-לינדנשטראוס שהיא גם בתו של מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס ואשתו של דודי אריאלי, ראש מועצת טבעון. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד תושב ת"א בן 42 שאיים על שופטת שישרוף לה את הילדים

השופטת אריאלי עם אביה לינדנשטראוס. ארכיון (חדשות 2)

שוב אלימות כלפי שופט: אלמונים ניפצו במהלך הלילה את שמשת מכוניתה של שופטת בית המשפט לתעבורה בנצרת אילונה אריאלי-לינדנשטראוס, בתו של מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס ואשתו של דודי אריאלי, ראש מועצת טבעון. מהמשטרה נמסר כי נפתחה חקירה ונבדקים כמה כיווני חקירה.

"קיבלנו הודעה על נזק לרכב ובמקום נמצאה שמשה מנופצת", נמסר מהמשטרה, "לא ברור כרגע הרקע המדויק למקרה", אמר לחדשות 2 באינטרנט פקד מור ענבר דובר מרחב חוף.

בנובמבר 2007 מונתה אילונה אוריאלי-לינדנשטראוס לכהונת שופטת בבית משפט לתעבורה נצרת, שם היא עובדת כיום.

תושב ת"א איים על שופטת: אשרוף את ילדיה

בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד תושב תל אביב בן 42 שהואשם שאיים על שופטת. כתב האישום נגד האיש, עזרא סנקר, מייחס לו עבירות של איומים על השופטת שרון קיסר. השופטת קבעה כי החשוד יישאר מאחורי סורג ובריח - עד להודעה חדשה. האיש, שלא ממש התלהב מהרעיון לבלות את החג יחד עם שותפים לתא, התקומם נגד ההחלטה.

כאשר הוצא מאולם הדיונים השמיע באוזניה של הסוהרת, לוחמת נחשון קריסטינה קלנדרוב, איומים מפורשים נגד השופטת כשהוא מתבל את האיומים בקללות עסיסיות. "היא לא שיחררה אותי - אני אשרוף לה את הילדים".

שופטת בית משפט השלום בירושלים, אנה שניידר, הופתעה לגלות בליל שבת בחודש שעבר את מכוניתה בחנייה סמוך לביתה ברחוב ש"י עגנון, כשהיא מושחתת ועליה כתובות הסתה. כל ארבעת צמיגיו של הרכב, מסוג לקסוס, נוקבו. בנוסף, לאורך הרכב נכתב בשריטות הכיתוב: "את וביניש רצח", ואם לא זאת בלבד - הרכב רוסס והושחת בחומר כימי כלשהו.

לפני כשבועיים הוגש כתב אישום הוגש לבית המשפט השלום בירושלים נגד דוד דהן, באשמה שניקב את צמיגי הרכב של השופטת שניידר ואיים על רשם בית המשפט אורי פוני. על פי כתב האישום, המניע למעשה הוא סכסוך ממושך שיש לחשוד עם חברה הבונה מלונות בעיר והנושא נדון בפני רשם בית המשפט.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק