גבר נמצא חבול באתר בנייה בפ"ת

המשטרה חוקרת את נסיבות פציעתו של תושב בת ים בן 40 שנמצא הלילה במצב קשה באתר בנייה בפתח תקווה. לאחר שלא שב לביתו בזמן אשתו יצאה לחפש אחריו במקום עבודתו וכשמצאה אותו חבול הזעיקה משטרה. עדיין לא ברור אם מדובר באירוע פלילי

אשתו הזעיקה את המשטרה (חדשות 2)

תושב בת ים בן 40 נמצא כשהוא חבול באתר בנייה ברחוב רום בפתח תקווה. כוחות משטרת פתח תקווה הוזעקו לאתר בנייה בעיר על ידי אשתו וחבר משפחה שהגיעו למקום עבודתו של האיש כדי לחפש אותו. השניים יצאו לחפש אחריו לאחר שלא שב לביתו בזמן מהעבודה.

המשטרה, שהגיעה לאתר הבנייה מצאה את האיש כשהוא חבול בכל חלקי גופו ופתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע. הוא פונה לבית חולים בלינסון במצב קשה. בשלב זה עדיין לא ברור אם מדובר באירוע פלילי או בתאונה.

חשד: פורצים גרמו למותה של קשישה

המשטרה חוקרת את סיבות מותה של קשישה בת 79 שנמצאה אתמול בשעות הצהריים ללא רוח חיים בביתה שביישוב נס הרים. על גופת המנוחה לא נתגלו סימני אלימות, אולם דירתה נפרצה ככל הנראה בשעות הלילה ועולה החשד כי חומרים שהוחדרו לגופה גרמו למותה. גופתה נשלחה לנתיחה שלאחר המוות.

צוות מד"א שהוזנק לדירה בנס הרים לא חשב שמדובר במקרה חריג, אלא במות טבעי של קשישה. "ההודעה שהתקבלה במוקד לא נשמעה חריגה במיוחד", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דרור עיני, פרמדיק מד"א ירושלים, "הצוות שהגיע ראשון למקום זיהה את הגברת על כסא, בלי דופק וללא הכרה". כמו כן, לא נמצאו סימני אלימות על גופת המנוחה, אשר סבלה מסוכרת ובעיות לב.

 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק