חשד: פורצים גרמו למותה של קשישה בנס הרים

צוותי מד"א שהגיעו לדירה בנס הרים חשבו כי מדובר במוות טבעי של בת 79. אלא שצמר גפן באפה וסימנים נוספים העלו את החשד כי לא מדובר במוות בשיבה טובה. המשטרה חוקרת את החשד כי פורצים גרמו למותה של האישה

המשטרה חוקרת את סיבות מותה של קשישה בת 79 שנמצאה היום בשעות הצהריים ללא רוח חיים בביתה שביישוב נס הרים. על גופת המנוחה לא נתגלו סימני אלימות, אולם דירתה נפרצה ככל הנראה בשעות הלילה ועולה החשד כי חומרים שהוחדרו לגופה גרמו למותה. גופתה נשלחה לנתיחה שלאחר המוות.

צוות מד"א שהוזנק לדירה בנס הרים לא חשב שמדובר במקרה חריג, אלא במות טבעי של קשישה. "ההודעה שהתקבלה במוקד לא נשמעה חריגה במיוחד", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דרור עיני, פרמדיק מד"א ירושלים, "הצוות שהגיע ראשון למקום זיהה את הגברת על כסא, בלי דופק וללא הכרה". כמו כן, לא נמצאו סימני אלימות על גופת המנוחה, אשר סבלה מסוכרת ובעיות לב.

אך, הצוות שהבחין בצמר גפן שנדחף לאפה של האישה עורר את חשדם והם דיווחו על כך למשטרה. החוקרים שהגיעו למקום הבחינו כי ישנם סימני פריצה בדירה, שמתווספים לדיווחים על שתי פריצות נוספות בסמוך שאירעו בשעות הלילה.

בשל החשד כי מדובר במוות לא טבעי, נשלחה גופת האישה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו-כבי, שם יבדקו האם נמצאים בגופה חומרים לא מזוהים, אשר גרמו למותה. "היא הייתה במצב הזה לפחות משעה 09:00 בבוקר, למעלה משלוש שעות", אמר הפרמדיק עיני.

 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק