כבוד השופט, אני לא הומו!

המשטרה טענה בבית המשפט כי לואיס סוני נעצר בחשד לשוד בנקים, לאחר שאחד השוטרים התחזה בפייסבוק לקטין, פיתה אותו ותפס אותו. סוני, שהודה במעשים, היה מודאג בעיקר מדבר אחד: שלא "יעלילו" עליו שהוא מעדיף גברים

בחזרה לארון: גבר שנעצר לאחר שתועד במצלמות שודד לא פחות מארבעה סניפי בנק לא היה מוטרד מהעונש שיוטל עליו, אלא דווקא מהפרסומים על נטיותיו המיניות.

במשך חודש שלם הצליח לואיס סוני לשטות במשטרה. ארבע פעמים הוא נכנס לסניפי בנק באזור המרכז ושדד אותם עם אקדח שלוף ופנים גלויות. "המשטרה פה הושפלה. עשיתי ממנה קרקס, אז הם הדליפו שטויות וכל מיני דברים על זה שאני הומוסקסואל", טוען סוני ומוסיף: "הם הושפלו וזה הכל, הושפלו בגדול".

בשבוע שעבר הוא נתפס, לאחר שבלש במשטרת מרחב יפתח התחזה בפייסבוק לנער צעיר ופיתה אותו לצאת ממקום מחבואו. היום הובא סוני לדיון בהארכת מעצרו. להפתעת כולם הוא לא ניסה להתנער מהחשדות שיוחסו לו, אלא התעסק בדבר אחד - הכחשת הנטיות המיניות שיוחסו לו.

סוני אולי ייכנס לכלא - אבל לא כעבריין מין

"המשטרה הכפישה את שמי. בת זוגי נמצאת כאן. היא כמו החיים שלי, הלב שלי, הכל שלי", ביקש סוני להדגיש. גם בני משפחתו הגיעו לדיון, והתרכזו בניסיון להדוף את הפרסום על כך שבנם פותה על ידי נער.

במשטרה טוענים כעת שסוני, עבריין מין מורשע, ביצע את שורת מקרי השוד שמיוחסים לו בפנים גלויות כדי להיכנס לכלא כשודד ולא כעבריין מין. בשבוע הבא יוגש נגדו כתב אישום. בינתיים, הוא מודה בחשדות, אבל ממשיך להכחיש שהיה זה נער שגרם לו לצאת מהמחבוא.