חשד: חיילת העלילה כי נכפו עליה יחסי מין

חיילת שהתלוננה כי נאנסה, הודתה הערב כי בדתה את הסיפור. תחילה סיפרה הצעירה כי חייל קנה לה משקה, שם בו סם אונס וכפה עליה יחסי מין. לאחר חקירה הודתה כי העלילה על החייל כיוון שלא השתמש באמצעי מניעה

החשד לאונס התברר במהרה כבדיה: חיילת בת 20 התלוננה בערב ליל הסדר במשטרת כפר סבא כי חייל אחר שפגשה במסיבה - אנס אותה. החשוד נעצר, אך לאחר שנחקר וגרסת המתלוננת נבדקה פעם נוספת - התברר לשוטרים: הצעירה העלילה על החייל כיוון שלא השתמש באמצעי מניעה. בעקבות הממצאים החדשים שוחרר החשוד והמתלוננת נעצרה בעצמה.

מחקירת האירוע עולה כי השניים בילו יחד עם חברים משותפים במסיבה שנערכה באחד מיישובי השרון לאחר ליל הסדר. הם שתו לשוכרה, ובחקירתה הראשונית סיפרה המתלוננת כי הבחור שהכירה החדיר למשקה שלה סם אונס. לאחר מכן יצאה עם הצעיר לרכבו - שם לטענתה איבדה את הכרתה, וכשהתעוררה בבוקר הבינה כי קיימה עמו יחסי מין.

שוחרר למעצר בית

לאחר בירור קצר שערכה עם חברותיה ועם הבחור, שאישר כי השניים אכן קיימו יחסי מין - ניגשה החיילת למשטרה והתלוננה כי נאנסה. ואולם, בתום חקירה קצרה, חזרה בה המתלוננת מגרסתה והסבירה כי אכן הסכימה לקיים יחסי מין עם הבחור שהכירה במסיבה, אולם לא הסכימה לכך שהם יהיו ללא אמצעי מניעה.

בעקבות ההתפתחות בחקירה, שוחרר החייל למעצר בית של חמישה ימים, במהלכם יוחלט האם להגיש נגדו כתב אישום.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק