קרב חמולות: שני צעירים נורו למוות ברהט

קטטה המונית גבתה את חייהם של בן 25 ובן 30 מרהט לאחר שנורו למוות, ככל הנראה בעקבות סכסוך על קרקעות. בנוסף, שלושה בני אדם נפצעו בינוני באירוע ופונו לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה בבאר שבע. מדובר ברצח השני בחודש האחרון ביישוב הבדואי

תגרה המונית בגלל סכסוך על קרקעות הסתיימה במוות. רהט (חדשות 2)

שני צעירים בני 30 ו-25 מרהט שבנגב נורו הערב למוות ושלושה אחרים נפצעו בינוני בתגרה המונית שפרצה במקום. הפצועים פונו לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה שבבאר שבע. ככל הנראה מדובר בויכוח שפרץ על רקע מחלוקת על קרקעות.

הערב קיבלו במשטרת הנגב הודעה על התגרה ההמונית שפרצה ברהט והגיעו ליישוב כדי להשתלט על הקטטה ולהחזיר את הסדר למקום. כמו כן, כוחות של מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותם של שניים ממשתתפי התגרה.

שני ההרוגים משתייכים למשפחת אל-הוזאייל, אחד השבטים הבדויים הגדולים בנגב, וכעת חוששים במשטרה מפני פעולת תגמול. גם במגן דוד אדום החליטו להכריז על כוננות מוגברת בעקבות המתיחות בעיר. במקום נמצאים כעת עשרות שוטרים ופרשים שמנסים להמשיך ולשמור על השקט.

בחודש שעבר: בן 15 דקר בן 14 ברהט

לפני שבועיים נפצעו שני צעירים נפצעו באורח בינוני מירי במהלך קטטה ביישוב. צוות של מגן דוד אדום פינה את הפצועים לבית החולים סורוקה בבאר שבע. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות אותו אירוע.

בחודש שעבר דקר נער בן 15 קטין אחר בן 14 לאחר שפרצה בין השניים תגרה על רקע סכסוך קודם. בן ה-14 שנדקר בליבו פונה לסורוקה, ולאחר שבוע במהלכו הוגדר מצבו כאנוש, הוא מת מפצעיו.