יצאה לבילוי אחרי הסדר - ונאנסה

אישה תושבת הצפון הגיעה הלילה לתחנת המשטרה וסיפרה: "נאנסתי על ידי מכר". לאחר שמסרה תיאור מדויק שלו לשוטרים, הוא נעצר והובא לחקירה. בסיום החקירה יוחלט האם להביאו בפני שופט בתום החג ולבקש להאריך את מעצרו

נאנסה לאחר ליל הסדר, אילוסטרציה (חדשות 2)

הבילוי שאחרי ליל הסדר הסתיים באופן מזעזע: תושבת אזור עפולה יצאה אמש לאחר ליל הסדר לבילוי. במהלך הבילוי, היא טוענת כי נאנסה על ידי גבר אותו הכירה.

לפנות בוקר הגיעה המתלוננת לתחנת המשטרה שם מסרה תיאור מפורט של האדם שאנס אותה. המשטרה עצרה מיד את החשוד, גבר בן 30 המתגורר באחד מהכפרים באזור. מהמשטרה נמסר שהוא יובא לחקירה, שלאחריה יוחלט האם הוא יובא להארכת מעצרו עם צאת החג.

פרשת אונס קבוצתי בצפון

מחלק נוער במשטרת העמקים חוקר בשבועות האחרונים תלונה על בעילה אסורה - בהסכמה, של קטינה בת 13 וחצי, תושבת אחד היישובים באזור העמקים, על ידי מספר נערים בגילאי 14-17 ובגיר נוסף בן 18.

הנערים והילדה גרים באותו היישוב, ולפי התלונה, קיימה הצעירה יחסי מין בהסכמה עם הנערים. המעשים בוצעו לאורך החודשים האחרונים. המשטרה עצרה בעקבות התלונה חמישה חשודים קטינים, ובגיר נוסף - ובסיום חקירתם הם צפויים להשתחרר ממעצר בתנאים מגבילים. הם הורחקו מהיישוב במהלך החקירה. כמה שעות לאחר מכן, עצרה משטרת העמקים שני חשודים נוספים בני 15, המעורבים ככל הנראה בפרשה.