חשד: בן 11 איים בסכין על חבריו

לאלימות אין גיל: שני קטינים בני 11 ו-14 מהצפון, חשודים כי הטילו אימה במשך כחודשיים על הסובבים אותם: הם איימו בסכין על תלמידים אחרים, ואפילו על מורים. כתב אישום מתגבש נגד בן ה-14, הקטין בן ה-11 הועבר לטיפול גורמי הרווחה

שני קטינים בני 11 ו-14 מהעמקים נעצרו לחקירה, בחשד כי נהגו באלימות כלפי תלמידים ומורים במוסד החינוכי בו הם לומדים.

במחלק הנוער במשטרה אומרים כי מעשי האלימות כללו תקיפה שגרמה לחבלה של אחת המורות. במקרים נוספים השתמשו הקטינים בסכין על מנת לאיים על תלמידים אחרים.

הקטין בן ה-11 הועבר לטיפול של גורמי הרווחה והסעד, משום שגילו אינו מאפשר את מתן הדין הפלילי.  הקטין בן ה-14 ייבחן על ידי התביעה, על מנת לבדוק האם יש לגבש נגדו כתב אישום.

"במהלך חודש וחצי הטילו הנערים אימה על המוסד החינוכי בו הם למדו", אמר היום פקד אסף מנצור, ראש מחלק נוער במשטרת העמקים בשיחה עם ערוץ החדשות. "בן ה-14 נלקח לחקירה, בעוד שהקטין בן ה-11 מטופל על ידי גורמי הרווחה".

ריססו צלבי קרס על רכב המורה: "כעסנו עליה"

השבוע דווח על מעשה אלימות אחר, באזור השפלה, נגד מורים. מורה מהאזור הגישה תלונה במשטרה, בטענה כי מצאה את רכבה בחניית ביתה - כשצלבי קרס חרוטים עליו.  לאחר הגשת התלונה במחלק הנוער החלה חקירה מודיעינית, בעקבותיה נעצרו שני חשודים - תלמידי בית הספר.

הצעירים, בני 16, הודו במעשה וטענו כי ביצעו זאת רק בגלל שכעסו על המורה בעקבות כמה החלטות חינוכיות-מקצועיות שקיבלה לגביהם. הכעס על החלטותיה הוביל לכך שהתלמידים בחרו לנקום בה.

שני התלמידים אינם מוכרים למשטרה והם הביעו חרטה על המעשים המיוחסים להם. השניים שוחררו בתום חקירתם בתנאים מגבילים.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק