התנגד למעצר - והציע קרב אגרוף

אם שותים לא נוהגים, אבל אם שותים ובכל זאת נוהגים - אפשר להציע קרב אגרוף לשוטרים. כך לפחות חשב תושב ראשון לציון בן 27 שנעצר על ידי השוטרים לאחר שנתפס נוהג במצב של שכרות רבה והחליט להציע להם "חלופת מעצר". בבדיקה שנערכה לו בתחנת המשטרה נמצאה בדמו כמות אלכוהול של פי ארבעה מהמותר

שוטרי התנועה אולי רגילים לצערנו להיתקל בנהגים שיכורים שהחליטו למרות האלכוהול לצאת ולנהוג, אבל לנהג שנתפס נוהג בשכרות הבוקר בראשון לציון היה רעיון מקורי כיצד לנסות ולהתחמק מהעונש - הוא הזמין את השוטרים לקרב אגרוף.

במהלך פעילות לאיתור נהגים שיכורים של משטרת התנועה בראשון לציון בפיקודו של רס"ב רונן לביא אותר בסמוך לשעה 9:30 רכב שנסע בזיגזג בין הנתיבים. "כשהשוטרים נסעו במקביל לרכב הם ראו את הנהג כשהוא חצי רדום עם הראש על ההגה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט קצין התנועה של משטרת ראשון לציון פקד אריק בר כליפה.

כשעצרו השוטרים את הרכב הם נדהמו לגלות כי הנהג, בן 27 תושב העיר ואב לילד קטן, וצעיר נוסף שנסע לידו שותים יין לשוכרה תוך כדי הנהיגה. ביניהם נמצא בקבוק יין והם החזיקו בידיהם כוסות כשהן מלאות במשקה המשכר. "השוטרים רצו לעכב את הנהג לבדיקת אלכוהול, אבל הוא התנגד וקרא עליהם תיגר - קרב אגרוף באמצע הכביש", הוסיף בר כליפה. "היה שימוש בכוח מצד הנהג, אבל השוטרים הצליחו להשתלט עליו ולעצור אותו".

בחקירתו של הנהג במשטרה עלה כי כמות האלכוהול בדמו היא פי ארבעה מהמותר. הוא שוחרר מהתחנה וקיבל הזמנה לדיון בפני בית הדין לתעבורה. מחר הוא צפוי להגיע לשימוע בפני קצין התנועה במשטרה לצורך שלילת רישיונו והחרמת הרכב ל-30 יום. חברו שהיה עמו ברכב לא נעצר מאחר שעל פי החוק הוא לא ביצע כל עבירה.