נעצר חשוד בשוד 4 סניפי בנק בתל אביב

לאחר חודש של חיפושים נעצר היום החשוד בשוד ארבעת סניפי הבנק באזור תל אביב. משטרת ירושלים היא זאת שאיתרה את החשוד במזרח העיר, הוא נעצר ונלקח לחקירה. בשל תיעוד מצלמות האבטחה תהליך זיהוי החשוד היה קל ביותר

לאחר שתמונותיו התנוססו בכל כלי התקשורת, נעצר היום החשוד בשוד ארבעת סניפי הבנק באזור תל אביב, ופקידי הבנקים יכולים כעת לנשום לרווחה. משטרת ירושלים היא זאת שאיתרה את החשוד בזמן ששהה המזרח העיר. הוא נעצר ונלקח לחקירה.

החשוד במעשי השוד, צולם במצלמות האבטחה כשהוא נכנס באמצע היום לסניפי בנק ללא כיסוי פנים. הוא הצליח לשדוד באיומים סכומים גדולים של כסף משני סניפים בצפון תל אביב, רמת גן ויפו ופשוט להיעלם ללא כל בעיה. 

משטרת מחוז תל אביב פרסמה בתחילת השבוע תיעוד של החשוד נכנס לסניף בנק הפועלים בצומת הרחובות אבן גבירול ונורדאו בתל אביב במטרה להיעזר בציבור לללכידתו. בסרטון נראה החשוד נכנס לסניף הבנק, וכשמגיע תורו, הוא ניגש לדלפק ומבקש משתי הקופאיות להכניס את השטרות שברשותן לשק השחור שהביא.

כל העת נראה השודד כמי שאינו לחוץ מהסיטואציה בה הוא נמצא, וגם לא מנפנף בנשק מול הפקידות אלא מסתפק באיומים בעל פה. לאחר שפקידות הבנק מעבירות לו את מבוקשו, הוא יוצא עם סכום הכסף במזומן ונמלט.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק