בן 9: שכני תקף אותי מינית

זוג הורים מכרמיאל נחרד לשמוע מבנם בן ה-9 כי שכנם בן ה-13 ביצע בו מעשים מגונים. בעקבות התלונה נעצר החשוד. עוד בכרמיאל: שני אחים התלוננו כי דודם תקף אותם מינית לפני 20 שנה

לא משחק ילדים: משטרת כרמיאל חוקרת בימים האחרונים חשד לתקיפה מינית שביצע נער בן 13 בנער בן 9 שגר בשכנות אליו. הסיפור נחשף אחרי שהילד, תלמיד כיתה ג' שלומד בכרמיאל סיפר להוריו שהנער תקף אותו מינית במספר הזדמנויות.

למרות שהמעשים חזרו על עצמם הילד נמנע מלספר עליהם להוריו, אך בתחילת השבוע הוא נשבר וחשף בפניהם את מעשי ההתעללות שהתרחשו בסביבת מגוריהם. על פי החשד, הנער - שלומד בחטיבת הביניים בעיר, ביצע בילד מעשים מגונים במספר הזדמנויות, כשהוא מורה לו לשמור על כך בסוד.

בעקבות הדברים פנו ההורים למשטרה והגישו תלונה נגד הנער שגר בשכנות אליהם. הנער נעצר ובשל גילו הצעיר הוא נחקר על ידי חוקר נוער. במשטרה מסבירים שגילו הצעיר של הנער הופך את הטיפול בפרשה לרגיש יותר, אולם למרות זאת הוא נושא באחריות הפלילית, ובהמשך החקירה יתברר האם יוגש נגדו כתב אישום.

פרשת מין נוספת בכרמיאל

הנער החשוד נלקח אתמול לבית המשפט לנוער בעכו, שם הוחלט להאריך את מעצרו בשלושה ימים. עד כמה שידוע למשטרה, אין לנער עבר פלילי או היסטוריה של עבירות מין.

פרשה מין נוספת נחשפה בכרמיאל באיחור של 20 שנה: שני תושבי העיר בשנות השלושים לחייהם התלוננו בתחנת המשטרה נגד דודם בחשד שביצע בהם מעשים מגונים. הדוד החשוד שהיום הוא בן 74 נעצר היום והוא מכחיש את המעשים המיוחסים לו.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק