חשד: הנאשם באונס הקבוצתי - תוקף סדרתי

פרשת האונס הקבוצתי בתיכון ת"א מסתעפת: הנאשם המרכזי חשוד בניסיון אונס וביצוע מעשים מגונים בצעירה בת 17 ובתקיפת שתי נערות אחרות. במשטרה ממשיכים לחקור האם בנות נוספות נפלו קורבן

פרשת האונס בבית הספר בצפון תל אביב מסתעפת: החשוד המרכזי בפרשה חשוד בניסיון אונס ומעשים מגונים בצעירה נוספת בת 17. הצעירה שנחקרה במשטרה העידה כי החשוד המרכזי וארבעה נערים נוספים, חלקם קטינים, ביצעו בה במהלך השנה האחרונה מספר ניסיונות אונס, מעשים מגונים וּמעשה סדום.

שני קטינים בני 17 ובגיר בן 19 תושבי ת"א נעצרו בחשד כי תקפו, ביצעו ניסיון אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים בקטינה בת ה-17 - תושבת העיר אף היא.

האירועים התבצעו על פי החשד בשנה האחרונה במקומות שונים, בין היתר בביתו של אחד החשודים. במהלך הבוקר תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרם של השלושה.

הנאשם המרכזי מפרשת האונס הקבוצתי נחקר גם כן

חשיפת הפרשה התאפשרה הודות לחקירה הנרחבת של פרשת האונס הקבוצתי מהחודש שעבר, בו נאשמים 14 נערים באונס קטינה מתל אביב. במסגרת חקירת העדים והעדויות בפרשה, התוודעו החוקרים לשלושה חשודים חדשים, שאינם קשורים לפרשת האונס הקבוצתי, ואשר שמם נקשר, לכאורה, לאונס וביצוע מעשה סדום בקטינה אחרת, בת 17.

בנוסף לשלושת החשודים שנעצרו, נחקרו שני קטינים נוספים, אחד מהם הינו הנאשם המרכזי בפרשת האונס הקבוצתי בתל אביב. המשטרה מייחסת לו מעשי אונס וניסיונות אונס בארבע נערות שונות.

עדות מהאונס הקבוצתי: הנערה עברה גם טקסי השפלה

כמה מהנערים הנאשמים באונס הקבוצתי (חדשות 2)
במקביל, נמשכת חקירת פרשת האונס החמורה בצפון תל אביב, בה היו מעורבים על פי החשד 14 נערים. מעדויות שנחשפו לאחרונה עולה, כי פרט למעשי האונס לכאורה שביצעו הצעירים בנערה, הם ערכו לה גם טקסי השפלה וביצעו בה מעשי אלימות קשים . עוד מתברר, כי קרובי משפחה של הנערה ידעו בשלב כלשהו מה עובר עליה לאחר שנחשפו ליומנה האישי.

על טקס השפלה אחד מיני רבים, כתבה הנערה ביומנה: "היינו בבית של ח' ו-א', התעצבנתי וירדתי למטה, אז הם זרקו עלי ביצים. בכיתי ברחוב, לא רציתי לחזור, אבל הם התחננו שאחזור. כשחזרתי הם חיכו לי עם בקבוקי מים, שפכו עליי ובכיתי כי הייתי רטובה והיה חורף. הם משוגעים, משעמם להם בחיים, כל הזמן מרביצים לי".

באותו יום, לאחר שהנערה חזרה לבית הידיד שלה, היא עברה טקס השפלה נוסף: אותו ידיד הצית דאודורנט על ראשה, ומספר שערותיה נשרפו. במקרה אחר, ארבעה מהנאשמים היו עם הנערה במקלט. אחד מהם כעס שהנערה לא מתייחסת אליו כראוי, והחליט להעניש אותה. "הוא הביא לי מכה בראש ובכיתי. היה קשה ומפחיד, במקום כזה חשוך", היא סיפרה.

לפני כחודש הוגשו נגד 14 הנערים כתבי אישום, המייחסים להם שורת עבירות ארוכה בהן אונס בנסיבות מחמירות, מעשים מגונים, ביצוע מעשי סדום ותקיפה. בשל העובדה כי מדובר בקטינים יתקיים הדיון בעניינם בדלתיים סגורות.

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

בביה"ס שבו לומדים החשודים באונס סירבו לסדנא על חינוך מיני

אחיו של אחד החשודים: היא פרובוקטיבית 

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין

הנערה כתבה לחשוד המרכזי: אני אוהבת אותך

גורם במשטרה: העדויות מחרידות ומזעזעות