מול המצלמה: שוד אלים בבית קפה

בשבוע האחרון נכנס אלמוני בשתי הזדמנויות שונות לבית קפה ולמסעדה ברחוב משכית בהרצליה פיתוח, היכה את העובדים במקום, שדד סכום גדול במזומן ונמלט. במשטרה הבינו שמדובר בשודד סדרתי, ומבקשים את עזרת הציבור בזיהוי החשוד ולכידתו. צפו בשודד בפעולה כפי שתועד במצלמות האבטחה

שוד אלים מול המצלמה: אלמוני הגיע היום סמוך לשעה חמש בבוקר אל בית הקפה "רולדין" ברחוב משכית בהרצליה פיתוח, במטרה לשדוד את בית הקפה.

השודד, שלא טרח כלל לכסות את פניו, תקף את אחד העובדים במקום באמצעות מכשיר חד, זינק לעבר הקופה ונמלט מהמקום כשברשותו כמה אלפי שקלים מהקופה.

בתחילת השבוע התרחש שוד דומה למדי באותו הרחוב בדיוק. אלמוני נכנס למאפיית "הטאבון" בהרצליה פיתוח, תקף את העובד במקום בעזרת מכשיר קהה גנב את המזומן מהקופה ונמלט מהמקום. אחרי השוד הבוקר בבית הקפה, הבינו חוקרי המשטרה כי קיימת סבירות גבוהה ביותר שמדובר בשודד סדרתי.

משטרת גלילות, המנהלת את החקירה, הפיצה את קטעי הווידאו שלפניכם, שצולמו במצלמות האבטחה של בתי העסק שנשדדו, במטרה אחת - להביא ללכידתו של השודד המסוכן.

כל היודע פרטים על מקום הימצאו של האדם המתועד בסרטונים מתבקש לדווח מיד למוקד 100 או ליצור קשר עם משטרת גלילות בטלפון 09-9704472.