חשד: בן 53 ניסה לפתות בני 8 עם סוכריות בבית הכנסת

עובד ניקיון באחד מבתי הכנסת בראשון לציון נעצר לאחר ששני זוגות הורים התלוננו עליו וסיפרו כי הוא ניסה לפתות את ילדיהם בני ה-8 לאפשר לו לבצע בהם מעשים מגונים. בחקירתו טען החשוד: "רק רציתי לנשק אותם". החשוד יובא בהמשך להארכת מעצרו בבית המשפט בראשל"צ

מעשים מגונים בבית הכנסת: שני זוגות הורים שהשתתפו בחגיגת בר מצווה באחד מבתי הכנסת בראשל"צ הגיעו אמש לתחנת המשטרה בעיר והגישו תלונה נגד גבר בן 53, זאת לאחר שילדים, שילדיהם בני ה-8 סיפרו להם בשובם מבית הכנסת כי הוא ניסה לבצע בהם מעשים מגונים.

הורי הילדים סיפרו כי האיש, המשמש כעובד ניקיון בבית הכנסת, ניסה לשכנע את הילדים לאפשר לו לבצע בהם מעשים מגונים והבטיח כי במידה ויאפשרו לו לעשות כן - הם יקבלו בתמורה ממתקים וסוכריות. האיש נעצר מיד על ידי המשטרה ויובא היום להארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשל"צ.

רפ"ק מירב מולדובן, ראש מחלקת החקירות ומודיעין בתחנת המשטרה בראשל"צ, סיפרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי במהלך החקירה קשר עצמו החשוד לאירועים. "הוא טען בפני כי בסך הכל הוא ביקש לנשקם ולא מעבר לכך", הוסיפה מולדובן.

כתב אישום חמור נגד הכוכב החרדי

לפני כחודשיים הוגש לבית משפט השלום בירושלים כתב אישום חמור נגד דוד נתן ברוקנר, כוכב ילדים חרדי הידוע בכינוי "דוד החקיין", בגין ביצוע מעשים מגונים בילד בן 13 אותו פגש בבית הכנסת במספר הזדמנויות שונות.

מכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד רוסטיסלב פסק מפרקליטות מחוז ירושלים, עולה כי באמצע חודש נובמבר 2009 פגש ברוקנר ליד בית כנסת בירושלים את א', ילד בן 13, ששהה במקום עם חבריו. ברוקנר, בדרן ילדים בעיסוקו, התבדח עם הילד וחבריו, ובשלב מסוים ביקש ממנו להתלוות אליו והבטיח לתת לו דיסק. על פי כתב האישום אמר ברוקנר לילד: "אני רוצה להרגיש את המתיקות שלך".

ברוקנר עצמו מכחיש את המעשים וטוען כי הורי הילד סחטו אותו כספית וכי הוא העביר להם 200 שקל. "רואים אדם שמופיע ומצליח כלכלית ומחליטים לסחוט אותו", אמר בתגובה להאשמות סניגורו של ברוקנר. "בגיל 38 לא מגלים לפתע שאדם הוא פדופיל. אם הוא היה כזה היו מגלים את זה קודם". כשבועיים לאחר הגשת כתב האישום, שוחרר ברוקנר למעצר בית.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצצה לקלטת הילדים של החשוד בפדופיליה

כוכב הילדים החרדי חשוד שהטריד מינית ילדים

בן 39 שנעצר בחשד לפדופיליה: "מנסים לסחוט אותי"