אשקלון: בן 13 דקר בן 15 בגלל ריב על כדורסל

משחק כדורסל בשכונה הסתיים בדקירות: נער בן 13 וחצי חשוד כי דקר אתמול נער בן 15 באשקלון, לאחר שזה חטף את הכדור מידיו, היכה אותו והשליך לעברו אבנים. בחקירתו התנצל הנער הדוקר, אך הביע זעם רב על הנער השני. "הוא עדיין המום", אמרו במשטרה - ושיחררו אותו למעצר בית מפאת גילו הצעיר

משחק כדור שגרתי בשכונה הסתיים באלימות קשה: נער בן 13 וחצי מאשקלון חשוד כי דקר אתמול נער בן 15 במהלך ריב שהתפתח בין השניים על כדורסל. הנער הבוגר מבין השניים חטף מהצעיר את הכדור - מה שהוביל לעימות בין השניים שהסתיים בדקירה.

האירוע התרחש אתמול בשעות אחר הצהריים, ברחוב עולי הגרדום באשקלון. בין שני הנערים התפתחה תגרה כשהם חוטפים את הכדור זה מידיו של זה. הנער בן ה-15 היכה על פי החשד את הצעיר ויידה לעברו אבנים. בן ה-13 וחצי חשוד כי חיפש בסביבה סכין, דקר את הנער מתחת לבית השחי, זרק את הסכין ונמלט לביתו.

"תגובה מהירה של משטרת אשקלון סייעה להגיע מהר מאוד לחשוד", סיפר היום יוני ממן, ראש משרד החקירות במשטרת אשקלון, בשיחה עם ערוץ החדשות. "הופתענו לגלות כי הוא בן 13 וחצי, עיכבנו אותו לחקירה ובמהלכה הוא סיפר את הצד שלו בסיפור". לדבריו, הנער בחקירה היה המום, ולא היה לו הרבה מה לומר. "הוא עשה את זה בלי מחשבה. הוא מאוד כעס על הצד השני ופשוט עשה את מה שהוא עשה, בלי הרבה לחשוב".

ממן סיפר כי החשוד בדקירה התחרט על שעשה. "גם אמו הייתה בהלם בחקירה - היא פשוט קיבלה זאת בכאב ולא היה לה כל כך מה לעשות", אמר. "זוהי טראומה גם לילד וגם להורים". מפאת גילו הצעיר של הנער הדוקר והעובדה שאין לו עבר פלילי, עם סיום חקירתו במשטרה הוא שוחרר למעצר בית בן 5 ימים. 

בסוף השבוע - ויכוח במסעדה הסתיים בדקירה

בליל שישי האחרון הסתיים בילוי בקטטה ובדקירה - בגלל ריב על מקום ישיבה במסעדה. לפנות בוקר הוזעקו שוטרי סיור של תחנת תל אביב צפון למסעדת "מוזס" ברחוב דיזנגוף בצפון תל אביב, בעקבות דיווח על קטטה אלימה שגלשה לדקירה ולפצועים.

מהחקירה של המשטרה עלה כי צעיר בן 24, תושב העיר שהגיע למקום עם חבריו החל להתווכח על מקום ישיבה עם צעיר בן 28 מאור יהודה. במהרה הוויכוח התלהט, עד שבשלב כלשהו נטל הצעיר סכין המבורגר חדה ודקר את הצעיר השני בבטנו.