מזהים? שודד הבנקים בלי המסיכה

במשטרה מחפשים כבר חודש ימים אחר החשוד בשוד סדרתי של סניפי בנק, האחרון שבהם הבוקר בסניף "בנק הפועלים" ברחוב אבן גבירול בת"א. החשוד שדד היום סכום כסף מהבנק, ותועד ללא כל כיסוי על פניו. במשטרה מייחסים לו 4 מעשי שוד נוספים. צפו וזהו את החשוד בשוד כפי שנקלט במצלמות האבטחה

שוד מול המצלמות: ללא כל כיסוי פנים או כוונה להסתיר את פניו, נכנס היום בסביבות השעה 12:20 שודד לסניף בנק הפועלים בצומת הרחובות אבן גבירול ונורדאו בתל אביב, ושדד באיומים סכום כסף רב. הוא הצליח לצאת מסניף הבנק ולהימלט מבלי שהמשטרה תופסת אותו, והכל - למול המצלמות המתעדות אותו.

את התיעוד מפרסמת הערב משטרת מחוז תל אביב במטרה להיעזר בציבור לללכידת החשוד. בסרטון שלפניכם מתועד החשוד נכנס לסניף הבנק, וכשמגיע תורו, הוא ניגש לדלפק ומבקש משתי הקופאיות להכניס את השטרות שברשותן לשק השחור שברשותו.

כל העת נראה השודד כמי שאינו לחוץ מהסיטואציה בה הוא נמצא, וגם לא מנפנף בנשק מול הפקידות אלא מסתפק באיומים בעל פה. לאחר שפקידות הבנק מעבירות לו את מבוקשו, הוא יוצא עם סכום הכסף במזומן ונמלט.

חשוד ב-4 מעשי שוד נוספים

אם נשפוט לפי מה שאומרים היום במשטרת תל אביב, ניתן להבין את התנהגותו של השודד המתועד במצלמות. במשטרה מייחסים לחשוד שלושה מעשי שוד בנק נוספים מהחודש האחרון: האחד בשדרות ירושלים ביפו, השני ברחוב הרצוג בתל אביב והשלישי ברחוב בן גוריון ברמת גן - בכל המקרים פניו תועדו היטב במצלמות האבטחה.

במשטרה קוראים היום לציבור הרחב בסיוע במצוד אחר החשוד במעשה השוד, ומקווים שכל מי שמכיר או פגש בו יוכל באמצעות הסרטון לסייע בתפיסתו.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק