'הנאנסת' מהמועדון בת"א: שיקרתי

המשטרה שחררה ממעצר צעיר מבת ים שנחשד באונס אכזרי של בת 23 בשירותי מועדון בת"א. בחקירתה הודתה המתלוננת כי שיקרה ובדתה את הסיפור מלבה. כעת היא נחקרת על הגשת תלונה כוזבת

התהפכו היוצרות: צעירה בת 23 שהתלוננה אמש כי נאנסה בשירותי מועדון בת"א, חזרה בה והודתה כי בדתה את האירוע. בעקבות שינוי הגרסה, שחררה המשטרה את החשוד ממעצר והיא חוקרת כעת את הצעירה על הגשת תלונת כזב.

תחילה סיפרה הצעירה לשוטרים כי תושב בת ים בן 22 הטריד אותה מינית במהלך בילוי במועדון ברחוב אלנבי בתל אביב, וכשלא נענתה לחיזוריו סירב לוותר. לדבריה, הוא עקב אחריה לשירותים ואנס אותה באכזריות, כשהוא מנצל את המוזיקה הרועשת במועדון כדי לבצע את זממו.

הצעירה הזעיקה את השוטרים מתוך שירותי המועדון, ואלו הגיעו למקום, תחקרו את המתלוננת וגבו ממנה עדות לגבי מה שהתרחש בשירותי המועדון. הודות לתיאור התוקף שמסרה נעצר הצעיר, אך כאמור הוא שוחרר בצהריים לביתו. 

ה"מותקפת" הודתה במשטרה: לא באמת נאנסתי ע"י המסז'יסט

תלונה דומה שהוגשה ביום חמישי האחרון בתל אביב התבררה כבדיה: צעירה התלוננה במשטרה שהותקפה מינית על ידי מעסה במכון ספא, הודתה בחקירתה שהמציאה את סיפור ההטרדה, וכי לא בוצע בה שום מעשה בניגוד להסכמתה. בחקירתה במשטרה אמרה הצעירה, בשנות ה-20 לחייה, כי היא זו שפיתתה את המעסה וכי יחסי המין היו ביוזמתה.

בעקבות הודאתה של הצעירה, הורו במשטרה לשחרר את המעסה הנאשם בתקיפה המינית באופן מיידי. במקביל, תיק פלילי נפתח לצעירה במשטרה, בגין מסירת הודעה כוזבת. בתום חקירתה היא שוחררה למעצר בית.

הצעירה, שביקרה במכון ספא בתל אביב, הגישה אמש את תלונתה במשטרה נגד המעסה שעבד במקום בטענה כי תקף אותה מינית. בעקבות התלונה עצרה משטרת תל אביב את החשוד, תושב ראשון לציון בן 42, שעובד במכון העיסוי בעיר.

הצעירה סיפרה שהגיעה למכון העיסוי במסגרת מסיבת רווקות שנערכה במקום לחברתה. לדבריה, במהלך המסאז' החל המטפל לגעת באיבריה המוצנעים - באופן שחורג מהעיסוי. היום כאמור, התברר, כי תלונתה במשטרה הומצאה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק