ויכוח ב"מוזס" נגמר בדקירה בסכין המבורגר

צעיר בן 28 מאור יהודה נדקר אמש במסעדת "מוזס" בתל אביב במהלך ויכוח על מקום ישיבה שהתלהט לכדי אלימות. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי תושב תל אביב לקח סכין המבורגר ודקר את הגבר בבטנו. הנדקר פונה ל"איכילוב" במצב קל, הדוקר נעצר. אחד מבעלי המסעדה אמר בתגובה: "אנשים מוכנים "להרוג" בשביל ההמבורגר שלנו"

סיבה לדקירה? ההמבורגר של מוזס (חדשות 2)

בילוי ליל שישי אמש הסתיים בקטטה ובדקירה - בגלל ריב על מקום ישיבה במסעדה.
סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר הוזעקו שוטרי סיור של תחנת תל אביב צפון למסעדת "מוזס" ברחוב דיזנגוף בצפון תל אביב, בעקבות דיווח על קטטה אלימה שגלשה לדקירה ולפצועים.

מהחקירה הראשונית של המשטרה עולה כי צעיר בן 24, תושב העיר שהגיע למקום עם חבריו החל להתווכח על מקום ישיבה עם צעיר בן 28 מאור יהודה. במהרה הוויכוח התלהט, עד שבשלב כלשהו נטל הצעיר סכין המבורגר חדה ודקר את הצעיר השני בבטנו.

תגובת מוזס: "מוכנים "להרוג" בשביל ההמבורגר שלנו"

צוות מד"א שהוזעק לזירת האירוע פינה את הנדקר במצב קל לבית החולים "איכילוב". החשוד בדקירה נעצר מיד לאחר האירוע, ויובא הערב להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

יובל סלע, מבעלי מסעדת מוזס, מסר בתגובה לאירוע: "אנחנו מכירים את האירוע האלים שקרה אצלנו אתמול במסעדה. גם בשעות הלילה יש אצלנו לחץ, ואנשים מוכנים "להרוג" בשביל ההמבורגר שלנו. שמעתי כבר בעבר שניסו לשחד אנשים בשביל מקום הישיבה שלהם, אבל אף פעם זה לא הגיע לרמת אלימות כזו של דקירה בתוך המסעדה".

הצטרפו לערוץ החדשות: כל יום החל מ-9 בבוקר בשידור חי

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק